[ Screaming Eagle @ 24.11.2014. 07:04 ] @
Pozdrv svima, Najlepse bih zamolio sve ljude dobre volje, koji se se bave ili profesonalno rade sa
Photoshop-om, da mi pomognu , to jest zelim da mi urade to jest iseku jednu slku u Dva fajla U : PSD formatu i PNG interlaced Formatu jer ovu jednu sliku koju zelim da mi uradite Zelim da je Printujem na , samolepljivom papiru A0 formata > 84.1 x 118.4cm, pa da tu sliku Okacim na vrata
evo o cemu se radi > Zelim da mi isecete ovu slikU
1.

Da uopste nepostoji pozadina, i da bude isecena da se nevidi ovo plavetnilo Oko te slike, to jest da se samo vide te lobanje, mach i ti cekici vide bez tog plavetnila-leda ili te plave vatrice-energije ( da slika bude transparentna)
a evo poslacu vam jednu losiju slku manjeg formata da vidite sta tacno zelim >>>
2.
A posto je Prva slika 1600x1200 Zelim da mi nju isecete jer je Jasnija, tamnija, ostrija,veca je i bolje se vidi od ovde druge
[ skemamen @ 24.11.2014. 08:01 ] @
Aj'd posto si brat Zemunac, daj mi mail da ti posaljem ovo kad odradim... :)
[ Screaming Eagle @ 24.11.2014. 08:46 ] @
evo ti Kralju Imejl [email protected] Ali zaista te najlepse zamoljavam uradi da bude zaistaaaaaa perfektnooo be ikakve greskicee sitne i zamoliobih te ako bih mogo ipak bolje dami negde Uploadujes to bi mi bilo najbolje
[ skemamen @ 24.11.2014. 08:58 ] @
Poslao sam ti na mail download link...
[ Screaming Eagle @ 24.11.2014. 09:11 ] @
ajd da vidim i to cudo pa cu ti reci dali valja ili nevalja :)

skeMaMen ajde mi iseci i ovu slku kao tu predhodnu ljubim te ko svog najrodjenojeg prekinjem te. ODUSEVLJEN SAM OVIM STO SI MI URADIO!!!
evo sad hocu ovo da mi isto tako iseces dobro ko ova dva Region of Chaos :)

evo ti link od slike:

http://www.dodaj.rs/f/1j/12J/JxCKFe3/lichkingofficialsite-1.jpg



I neka slobodno bude sto veca kao prosla mooolimte

[Ovu poruku je menjao Screaming Eagle dana 24.11.2014. u 10:38 GMT+1]
[ damirh @ 24.11.2014. 19:29 ] @
ako ne valja, trazi pare nazad, obavezno!
[ skemamen @ 24.11.2014. 20:34 ] @
@damirh Nadam se da se salis :)
[ Flo33 @ 24.11.2014. 22:40 ] @
Ironija tebra :)
[ Screaming Eagle @ 25.11.2014. 02:45 ] @
Citat:
skemamen:
@damirh Nadam se da se salis

Skemamene KRALJUU JOS JEDNOM MOJ NAKON JA SE ISKRENO DIVIM TVOJIM RADOM!
Odusevljen sam veeeeomaaa, i to ozbiljno mislim od sveg srca !
______________________________________________________________________________________________

E sad vidi ovako Kralju -Care Photoshopa!
Hocu da mi jos jednom uradis ocu slku >>> da bude zaista peeerfeektnaa jer hocu zajedno sa onim sto si mi Vec radio onaj Cheos od legion i ovo da ukrojim na veliku nalepnicu A0 ...
evu slku :
1.
http://www.dodaj.rs/f/1j/12J/JxCKFe3/2/lichkingofficialsite-1.jpg
evo sta hocu isto da je uradis u Dva fajla U : PSD formatu i PNG interlaced Formatu. Al da bude sto veca i veoma jasnija prekinjem te ako mozes da uradis kad budes mogo.
evo sta tacno zelim , da obrazlozm i da pokaze slikom na koju sam obelezio sta tacno hocu.
Evo slike broj 2.
http://www.dodaj.rs/f/1j/12J/JxCKFe3/2/lichkingofficialsite-1.jpg
evo da obrazloim gornji grug gde sam zaogruzio Njegovu kosu koja se ( vijori -ili ti leprsa na vetru )
da nju lepo uradis i iseces kao da sebi radis. i dole sto sam obelezio sa pravugaonikom ono sve sto je crno ispod tog da kazem ( leda ili ledenog postolja da nema tog crnila) nego da bude providno narano da ga nema.

Eto to te zaista najlepse prekinjem da to bude sto vise perfektnije ako bude sto vise izvodljovo, ljubim te kao naj rodjenijeg > MOJ KOMSIJA !!!
_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Citat:
damirh:
ako ne valja, trazi pare nazad, obavezno!


@ Damire , >> skemamen je Uradio Meni i prvu drugu slku Veoooomaaaaa perfektnoooo bez i naj naj naj sitnije -mikro greskice uuuuuu Detalj detaljchica sa najvecm mogucm peeerfeeekciiijoooom! Zaista! I ne moze da ne vevlja Ima da ga Hvalaim Na svausta ako treba! Jer Skemamen je zaista Genije , , jer vas nisam vido da ste nesto uradili ako hocete Izvolite potrudite se Bicu vam zahvalan zaista isto ovako Kao Skemanu , ja sam iskrena i otvorena osoba Po vise pitanja, i mnogo dobar po dusi..da se sad nehvalim i tako....
_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
i @Flo33 , sta je tu ironoja Kad nekog Cenis i postujes , hvalis, kazes kako je zaista Profesionalac u svom poslu ili Pro Majstor! -Master
Elem Generalno , zaista od srca svima vama ovde, naj iskrenije unapred za sve se se mnogo zahvaljujem , i mogu mogu da vam se zakunem na Imendan da cu vas Sve postovati kad mi budete pomagali kad mi bude nekad nesto zatrebalo. To vam naj iskrennije obecavam , jer sam cuo da ste najbolji Ovde na forumu i da je Generalno ovo zaista najbolji forum na >>> BALKANU<<< Moj nakonim svima vama sa foruma! Puo vas Ceni i pozdavlja vas > Screaming Eagle.
[ skemamen @ 25.11.2014. 07:25 ] @
Hahahahahh, na momenat mi je bilo: "a vidi ga sad ovaj"... :))))))))))))
(vezano za ironiju)
[ Screaming Eagle @ 25.11.2014. 07:39 ] @
ajde skeman uradi mi i postavi mi ovde kao link uploaduj m tamo na sendspace pa mi postavi ovde ajd plz careeee preklinjem teeeee stavrno ko svog rodjenog !!!
[ skemamen @ 25.11.2014. 07:58 ] @
Evo ti zavrsni rad: https://www.sendspace DOT com/file/u3j74a
(tacka umesto DOT)
[ skemamen @ 25.11.2014. 07:58 ] @
--

Best regards.

*Ilija PETROVIC*
* Creative Director*

99 381 63 8558098
www.pepperboost.rs
[ Screaming Eagle @ 25.11.2014. 08:14 ] @
Citat:
skemamen:
Evo ti zavrsni rad: https://www.sendspace DOT com/file/u3j74a
(tacka umesto DOT)

careeeeeeee nisi mi dao lepo link nece da mi otvori :S
evo sta mi pise >>> Your search - https://www.sendspace DOT com/file/u3j74a - did not match any documents.

daj mi lepo link pono probaj da upoadujes pa da i postavis preklinjem te!
[ skemamen @ 25.11.2014. 08:17 ] @
https://www.sendspace.com/file/u3j74a
[ Screaming Eagle @ 25.11.2014. 08:21 ] @
Tako valja kraljuuuuuuuuuu mwa

[Ovu poruku je menjao Screaming Eagle dana 25.11.2014. u 09:34 GMT+1]
[ Flo33 @ 25.11.2014. 15:20 ] @
@Ljubiša, na Damira sam mislio kada sam rekao da je ironičan. Nisam ti pomogao oko obrade postera, ali ja tebe molim za uslugu, kako kažeš i sam, najbolji forum na Balkanu zaslužuje da se postovi pišu pismeno i gramatički ispravno.

Pozdrav!
[ Screaming Eagle @ 26.11.2014. 20:28 ] @
@skemamen-e da li bih mozda hteo jos nesto da mi uradis akomi ovako nesto zatreba ? Mislim za ubuduce

Citat:
Flo33:
@Ljubiša, na Damira sam mislio kada sam rekao da je ironičan. Nisam ti pomogao oko obrade postera, ali ja tebe molim za uslugu, kako kažeš i sam, najbolji forum na Balkanu zaslužuje da se postovi pišu pismeno i gramatički ispravno.

Pozdrav!


Vazi, Flo33 gledacu da se trudim kad pisem negde nesto da ne gutam slova niti da ih dodajem ako si na to mislio konkretno?
I da naravno gledacu da bude pregledano svakako.
Hvala unapred i hvala na savetu od sveg srca <3
[ skemamen @ 26.11.2014. 21:13 ] @
Citat:
skemamen-e da li bih mozda hteo jos nesto da mi uradis akomi ovako nesto zatreba ? Mislim za ubuduce :)


Ma da, nije frka, kad imam vremena... sve moze.
[ Screaming Eagle @ 26.11.2014. 22:41 ] @
@skemamen Komsijaaaaaaaaa stavrno si Srce leba mi dusha od coveka Veruj zaista ti se divim i beskonacno zahvaljujem od sveg srca Careeeeeeeeeee!!!
[ mr. ako @ 01.12.2014. 04:51 ] @
Ja ne verujem da je on stvaran.
[ newtesla @ 01.12.2014. 16:28 ] @
Ja ne verujem u šta se ES pretvorio...
[ mr. ako @ 03.12.2014. 05:52 ] @
To kazes zbog teme ili zbog komentara iznad tvog posta? :D

[ Screaming Eagle @ 08.12.2014. 15:26 ] @
Nemojte da ste takvi : @mr. ako i @newtesla plz :s.

Imam jos jednu molbu, mislim ono preklinjem vas zaista jer mi je jako vazno. Da mi isto neko od vas >> PROFESIONALACA << u Adobe Photosho-u uradi to jest iseche 4 slike , isto u Dva fajla -formata U : PSD formatu i PNG interlaced Formatu.

1.
Na ovoj slic treba da mi se isece sve ovo okolo crno lepo sve detaljno iseche, da mi ostane samo taj grb.
i ako slika moze na bilo koji nacin da se poboljsa kad se isece.

2.
Ovde imam slicnu situaciju, isto okolo ovog grba da se isece ovo malko crno sto foruje okolo njega da se isece i poboljsa slika
sto je vise moguce al da se tolko nevide pixeli kad budem printovo sliku na samolepljivi beli papir formata >A0 ili A1.

3.
Ova slika je vec u PNG formatu , samo je potrebno dami se iseku ove mrlje okolo sto su visak okolo ove lavlje glvae.
samo da ostane ta lavlja glva lepo isecena, i da mi je postavite isto Dva fajla U : PSD formatu i PNG interlaced Formatu kad zavrsite sliku.

4.
Ovde ista situacija kao na slici pod brojem 3. da se uradi ista stvar. Da se sklone Te mrlje okolo da ostane samo cist gbr bez slova i bez tih mrlja okolo.

Dakle , ove 4 slike slike treba da printujem kao sto rekoh u dve velicine samoljeplivog papira u A0 i u A1 tako da zaista vas molim da ispadnu slike perfektno jer mi je zaista mnogo bitno a i zbog pixela da ih ne bude.
Slike 3 i 4 su 3000x3000 da napomenem samo ako neprovalite mozda
to jest slika (join_alliance) i (join_horde) su 3000x3000

Hvala najlepse svima vama u napred!


P.S > Pitam se gde je nestao > @skeMaMen < :P nema ga nesto...ocuto se ... hehe




[Ovu poruku je menjao Screaming Eagle dana 08.12.2014. u 16:53 GMT+1]
[ anon70939 @ 15.12.2014. 10:04 ] @
Ti to našao neku šemu da zarađuješ na nekom freelance sajtu, pa samo redirektuješ gotovo? :)
[ Screaming Eagle @ 15.12.2014. 13:54 ] @
Citat:
Ti to našao neku šemu da zarađuješ na nekom freelance sajtu, pa samo redirektuješ gotovo?

Ne bre @CoyoteKG nego jednostavno , neumem da rukujem sa photoshopom zaista pokusavo sam nesto al mi zaista neide od ruke, najisprenije pricam svima vama, Da sam znam nebih vas ni molio ovolio da mi pomazete i dami uradite nesto.. naravno kad bih znao sam bih sve uradio nebih cekao na vas...

Elem zaista hocu da printujem ove 4 Slike na formatima samolepljivog papira > ili na A0 ili A1 I hocu da na zid ili na stranicu ormara to da zalepim jer zaista extra delije i super izgleda... Inace jako sam zaludjen za WoW -World of Warcraft > Wrath of the Lich King onda World of Warcraft: Cataclysm pa World of Warcraft: Mists Of Pandaria a sad igram World of Warcraft: Warlords of Draenor i tako...
mnogo sam se zarazio time hehe .

Nisam nasao nikakvu shemu, nezaradjuem nigde imam ja svoju platu radim kod oca u radni kao prodvac -trgovac imamo solidnu radnju tako da mi netreba dodana zarada preko interneta... i nista ne redirektujem Nego to hocu iskljucivo za mene , vec sam objasnio a i to sto hopcu da printujem odneo bih u print shop kolibri tu u Beogradu kod hotela Srbija >> http://www.printshopkolibri.rs/ i tu dam da mi urade ili u Kopi Centar http://www.copycentar.rs/ i tako...


Ako ovo nije dovoljno jasno slobodno me pitaj sta ti nije od ovog svega jasno.
P.S Moje postopvanje svima vama posebno Adminu i Moderatorima i jedno veeeliko Hvala. Takodje bih zamolio i Ostale chlanove dami pomgnuu vezi ovoga jer mi je zaista vazno i zelim to da uradim sa ove 4 slike koje sam vec postavio, zato vas jos jednom sve zaista najlepse i od sveg srca molim i preklnjem da mi sto bolje uradite ove 4 slike , specilano ove dve sto su 3000x3000.

S velikim postovanjem A.LJubisa
[ damirh @ 24.12.2014. 05:27 ] @
'oces poster i horde i alijanse da kacis?
[ Screaming Eagle @ 24.12.2014. 17:02 ] @
Citat:
'oces poster i horde i alijanse da kacis?

Da takoje Na zid u formatu A0 na samolepljivom papiru! reko sam i zasto mi to ne uradite vec jednom :S boze dragi ziljardu puta treba da se objasnjvam > zasto, kako, gde, kuda, zbog cega...Mislism stavrnoooooo
[ mr. ako @ 25.12.2014. 03:46 ] @
Ma pusti ih, lenjivci...
[ Screaming Eagle @ 25.12.2014. 10:49 ] @
Citat:
Ma pusti ih, lenjivci...


Ako si oni lenjivci, ti onda nisi pa ajde mi ti makar uradi ovu sliku evo ti link >> http://www.dodaj.rs/f/1w/2m/WTxguAj/world-of-warcraft-crest-.jpg





evo hocu da mi uradis bas ovako >>> Na ovoj slic treba da mi se isece sve ovo okolo crno lepo sve detaljno iseche, da mi ostane samo taj grb.
i ako slika moze na bilo koji nacin da se poboljsa kad se isece.

re: Na ovoj slic treba da mi se isece sve ovo okolo crno lepo sve detaljno iseche, da mi ostane samo taj grb.
i ako slika moze na bilo koji nacin da se poboljsa kad se isece.


ZNci tu sliku hocu tako bas kao sto pise u tekstu!

Hvala lepo.
[ damirh @ 25.12.2014. 14:49 ] @
evo da ne budem lenjivac i ja

poboljsao sam koliko sam mogao
[ endre85 @ 25.12.2014. 15:42 ] @
Citat:
damirh: evo da ne budem lenjivac i ja

poboljsao sam koliko sam mogao


Nadam se da se ne ljutis, ali malo sam popravio sliku.

http://i.imgur.com/9jcqGGt.png
[ damirh @ 25.12.2014. 15:58 ] @
zahvaljujem kolega, ovo je bio potez u pravom smeru!

novac koji dobijem za odradjen posao od Screaming Eagle delimo na pola.
[ Screaming Eagle @ 25.12.2014. 18:30 ] @
damirh@
Citat:
evo da ne budem lenjivac i ja

poboljsao sam koliko sam mogao

Vi ili nemate pojima ili namerno to radite iz nekog inata!
i nema para dok nebude slika CAKUM- PAKUM.
sad me ljutite...nezanima me zaista!
i odakle ti ideja da na za ovu nakazu od slike da ti dam kes?
Ajde da si uradio Super perfektno pa i da ti platim!


_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


damirh@
Citat:
Nadam se da se ne ljutis, ali malo sam popravio sliku.

http://i.imgur.com/9jcqGGt.png

i damirh je to isto namerno uradio iz nekog njemu i neni jos gore nepoznatog hira...

Ja trazim jedno oni naprave brljotinuuuuuu i nakazuuuu!! Pa hvala ljudi !!!
Lepo sam naglasio sta hocu !!!!!!

evo hocu da mi uradis bas ovako >>> Na ovoj slic treba da mi se isece sve ovo okolo crno lepo sve detaljno iseche, da mi ostane samo taj grb.
i ako slika moze na bilo koji nacin da se poboljsa kad se isece.


Nooooo koment za sve
@endre85
@damirh
Vama dojici hvala al u minusuuu-----

Osecam da je to bilo iz hira namerno tako uz neki tamo dogvor ...al nema veze ....Vidi se da ste lenjivci do daske! :@
[ endre85 @ 25.12.2014. 18:59 ] @
Dobro, nemoj sad tako. Evo poboljsane slike bez crnog.

http://i.imgur.com/GaBQ1FX.png
[ deedee5 @ 25.12.2014. 19:23 ] @
[ Shadowed @ 25.12.2014. 19:30 ] @
E'o ga! http://i.imgur.com/QUPgbuq.png
[ endre85 @ 25.12.2014. 19:31 ] @
@deedee5

^Nasao sam i ja tu sliku na netu. Stim sto sam mu malo promenio rezoluciju. Samo sto je izgleda imgur uradio konverziju u jpg.
[ deedee5 @ 25.12.2014. 19:32 ] @
[ Screaming Eagle @ 25.12.2014. 22:28 ] @
@endre85
Citat:
Dobro, nemoj sad tako. Evo poboljsane slike bez crnog.

http://i.imgur.com/GaBQ1FX.png


@deedee5
Citat:
deedee5:



@Shadowed

@endre85
Citat:

@deedee5

^Nasao sam i ja tu sliku na netu. Stim sto sam mu malo promenio rezoluciju. Samo sto je izgleda imgur uradio konverziju u jpg.




@deedee5
Citat:







@endre85 , @deedee5 , @Shadowed paaaaaaaaaaaaaaa mislim stavrnoooooooooo vas trojica nemate ni: vidaaaaaa, ni oooooosecaaaaaajaaaaaa ni duuuuuusheeeeee Leba miiiiiii !!!

Ovo je preraslo u spr***e Tako mi ocaaaaaaaaa imeeeeee sinaaaaaa i svetog duhaaaaaa !

Vas trojica ste ko pijani konobari u kafani... Ja vam trazim: Prasetinu sa Crnim vinom a vi mi donesete Duvasku babusku sa sokom od ananasa ....... Mislimmmmmmmm stavrnoooooo.
Vi to namerno radite zasto ne znam...Dal je neki inat sta je al nov sam ovde od skoro...ajd da sam ove 300 godine ko vi pa ajde da nesto izvodite spr**u na moj racun pa i da razuem al ovakooooo nemate zasta ... zaista
:@:@:@
[ endre85 @ 25.12.2014. 23:07 ] @
Sta fali slici koju je deedee okacio?
[ Shadowed @ 25.12.2014. 23:27 ] @
Citat:
Screaming Eagle: Vas trojica ste ko pijani konobari u kafani... Ja vam trazim: Prasetinu sa Crnim vinom





Doduse, sa crvnim, crno ne postoji.



[ SlobaBgd @ 26.12.2014. 00:56 ] @
Postoji i crveno (roze), i crno vino.
Citat:
Dve su osnovne metode za pravljenje rozea. Očigledan način je da se pomeša belo vino sa malo crnog, ali je ovo u suprotnosti sa zakonom u mnogim zemljama. Drugi metod je da se započne fermentacija crnog grožđa kao da želimo da dobijemo crveno vino i pažljivo posmatra dok ferementira. Kad dostigne željenu boju - ukloni se koža i fermentacija završi bez nje.i tako se napraci crno vino sa prelivom od vanile i kokosa

http://sh.wikipedia.org/wiki/Vino#Roze
[ SlobaBgd @ 26.12.2014. 01:10 ] @

[ Shadowed @ 26.12.2014. 06:44 ] @
Naravno, postoji i roze, ali ono koje cesto nazivamo crnim je pravilno crveno (mada me ne bi cudilo da su u poslednje vreme usvojili i crno po principu "pametniji popusta"). Taj clanak na wikipediji je nekonzistentan posto pravi podelu na crveno, belo i roze, a govori o crnom belom i roze. Slicno je i sa clankom na srpskom jeziku.
No, da ne offtopic-ujemo previse..
[ damirh @ 26.12.2014. 13:37 ] @
Citat:
@endre85 , @deedee5 , @Shadowed paaaaaaaaaaaaaaa mislim stavrnoooooooooo vas trojica nemate ni: vidaaaaaa, ni oooooosecaaaaaajaaaaaa ni duuuuuusheeeeee Leba miiiiiii !!!

Ovo je preraslo u spr***e Tako mi ocaaaaaaaaa imeeeeee sinaaaaaa i svetog duhaaaaaa !

Vas trojica ste ko pijani konobari u kafani... Ja vam trazim: Prasetinu sa Crnim vinom a vi mi donesete Duvasku babusku sa sokom od ananasa ....... Mislimmmmmmmm stavrnoooooo.
Vi to namerno radite zasto ne znam...Dal je neki inat sta je al nov sam ovde od skoro...ajd da sam ove 300 godine ko vi pa ajde da nesto izvodite spr**u na moj racun pa i da razuem al ovakooooo nemate zasta ... zaista
:@:@:@


naravno, svi novi clanovi prodju kroz isto. Svi zahtevaju da im se nesto mufte odradi u photoshop-u i sve tako vozamo nedelju-dve. Proci ce, samo budi strpljiv!

e da, i daj neki drugi zadatak, ovaj smo odradili posteno
[ valerijan @ 26.12.2014. 18:48 ] @
Kako to da sam propustio drugi deo ove fanastične teme? Očekujem nastavak...
[ endre85 @ 26.12.2014. 19:21 ] @
Hej, dobro dosao. u znak Bozicnih i Novogodisnih praznika:



Ziveli!


EDIT: Malo sam doterao casu... Nije mi se svidjao prvobitni izgled...

[Ovu poruku je menjao endre85 dana 26.12.2014. u 21:17 GMT+1]

Jos cu skroz uci u fazon obrade case:





[Ovu poruku je menjao endre85 dana 26.12.2014. u 21:29 GMT+1]
[ valerijan @ 26.12.2014. 20:20 ] @
...e sad :( ako nije teško doradi i ovde...ili ću ja kasnije, nisam video edit.
[ endre85 @ 26.12.2014. 20:42 ] @
Nah, ovako mi je lepse:



@Screaming Eagle, vidis, sve to sto ti hoces nije toliko tesko koliko uzima vremena. Na netu ima brdo tutorijala i ako se malo upoznas sa alatima sve ce ici lakse. uzmi recimo onu moju sliku koju sam okacio pa probaj sa gumicom da odradis ivice. vremenom ces skontati bolje alatke za to. Mogu ti poslati psd falj gde je vec sve iseceno samo eventualo trebas ublaziti ivice.
[ mr. ako @ 27.12.2014. 04:18 ] @
Citat:
Screaming Eagle:
Citat:
Ma pusti ih, lenjivci...


Ako si oni lenjivci, ti onda nisi pa ajde mi ti makar uradi ovu sliku evo ti link >> http://www.dodaj.rs/f/1w/2m/WTxguAj/world-of-warcraft-crest-.jpg

evo hocu da mi uradis bas ovako >>> Na ovoj slic treba da mi se isece sve ovo okolo crno lepo sve detaljno iseche, da mi ostane samo taj grb.
i ako slika moze na bilo koji nacin da se poboljsa kad se isece.

re: Na ovoj slic treba da mi se isece sve ovo okolo crno lepo sve detaljno iseche, da mi ostane samo taj grb.
i ako slika moze na bilo koji nacin da se poboljsa kad se isece.


ZNci tu sliku hocu tako bas kao sto pise u tekstu!

Hvala lepo.


Ja nisam profesionalni PhotoShop sredjivac slika, ali nisam vala ni lenjivac kao neki sto kazes... evo uradio sam koliko sam umeo.

(nisam uspeo da nadjem onu najtanju gumicu, najmanja koju sam nasao je 25)

Kad sam sliku sredio, onda onda sam je poboljsao na nekoliko nacina.

Nadam se da si zadovoljan!!!
Ako mozes da mi platis do 29. treba mi za Novu Godinu da uplatim. HVALA DRUZE!!!!!!!!!












[Ovu poruku je menjao mr. ako dana 27.12.2014. u 05:33 GMT+1]
[ Lavlja_Jazbina @ 27.12.2014. 07:25 ] @
Citat:
Ja nisam profesionalni PhotoShop sredjivac slika,

Kah,kah.Ako mozete doci do sobe 11,da popricamo o toj licenci photoshopa.Slobodno,nemojte se plasiti.Mozete poneti i vunene carapice..
[ Screaming Eagle @ 28.12.2014. 01:16 ] @
Citat:
endre85:
Sta fali slici koju je deedee okacio?

Mnogooooooo joj faliiiiii al basssss mnogooooo!!!!!!!!!!!!AL BUKVALNO!

Citat:
Shadowed:
Citat:
Screaming Eagle: Vas trojica ste ko pijani konobari u kafani... Ja vam trazim: Prasetinu sa Crnim vinom





Doduse, sa crvnim, crno ne postoji.





A kad odes u Radnju-prodavnicu kazes hocu Crno vino ! Za roze zanm da postoji .... niti me zanima a inace mnogo prias da nekazem nesto jos gore :@

Citat:
SlobaBgd:
Postoji i crveno (roze), i crno vino.
Citat:
Dve su osnovne metode za pravljenje rozea. Očigledan način je da se pomeša belo vino sa malo crnog, ali je ovo u suprotnosti sa zakonom u mnogim zemljama. Drugi metod je da se započne fermentacija crnog grožđa kao da želimo da dobijemo crveno vino i pažljivo posmatra dok ferementira. Kad dostigne željenu boju - ukloni se koža i fermentacija završi bez nje.i tako se napraci crno vino sa prelivom od vanile i kokosa

http://sh.wikipedia.org/wiki/Vino#Roze


Znate ono kada umre "Slobaaaaaaaaa" znate znate znate...a posto je endre85 blizu moram da ispricam.... Dakle umre sloba , tako pocinje mislim ovde na forumu ... I ode on kod Svetog Petra, pita ga sveti petar : Oces u raj ? ili u pakao ? kaze sloba pusti mi tejp da vim sta kao to izgleda...on mu pusti video... Raj tichice cvrkucu sve lepo krasno...kaze Sloba : lepo je ovde idilicno je.... Daj da vidim pakao , on mu pusti kao ono ROCK' N ROLL PI**I dobre ribe igraju po stoliovimaaaa zabavi nikad krajaaaaaaaaa.... Kaze sloba : IDEM JA U PAKAO SINEEEE ,UDJE UNURREA IMA STA DA VIDI ...gresnike ubadaju na vile na kolcheve kuvaju po kazanima...kaze cek pa nije to ono sto je vido na netu :/ ja mu kazem ..znas sta ima imam i ja svoj program :P Ima drugi jos lepsi .... Umre sloba isto pocinje ... nesto neverovatno to popularno u narodu to tako pocetak ,umre Sloba jeli i dodje kod Svetog Petra pita ga: Jel mogu ja u raj? Kaze tu u raj nikako!!! Shic u Pakao !! Posle jednooo 20 danaaaaa lupa neko na rajska vrataaaaaa oce da razvaliiii oce da rasturiiiiiiii Sveti petar otvori , kad ono 40 Djavola ispred stoji.... Pita S.P JELI BRE STA CE TE VI OVDE??? O.0 Kazu >> I Z B E G L I C E !!!

Citat:
Shadowed:
Naravno, postoji i roze, ali ono koje cesto nazivamo crnim je pravilno crveno (mada me ne bi cudilo da su u poslednje vreme usvojili i crno po principu "pametniji popusta"). Taj clanak na wikipediji je nekonzistentan posto pravi podelu na crveno, belo i roze, a govori o crnom belom i roze. Slicno je i sa clankom na srpskom jeziku.
No, da ne offtopic-ujemo previse..
cokalijaaa nemoj da ti ja pocnem pricati kako se pravi pravo vino domace!!! znas!!:@

Citat:
damirh:
Citat:
@endre85 , @deedee5 , @Shadowed paaaaaaaaaaaaaaa mislim stavrnoooooooooo vas trojica nemate ni: vidaaaaaa, ni oooooosecaaaaaajaaaaaa ni duuuuuusheeeeee Leba miiiiiii !!!

Ovo je preraslo u spr***e Tako mi ocaaaaaaaaa imeeeeee sinaaaaaa i svetog duhaaaaaa !

Vas trojica ste ko pijani konobari u kafani... Ja vam trazim: Prasetinu sa Crnim vinom a vi mi donesete Duvasku babusku sa sokom od ananasa ....... Mislimmmmmmmm stavrnoooooo.
Vi to namerno radite zasto ne znam...Dal je neki inat sta je al nov sam ovde od skoro...ajd da sam ove 300 godine ko vi pa ajde da nesto izvodite spr**u na moj racun pa i da razuem al ovakooooo nemate zasta ... zaista
:@:@:@


naravno, svi novi clanovi prodju kroz isto. Svi zahtevaju da im se nesto mufte odradi u photoshop-u i sve tako vozamo nedelju-dve. Proci ce, samo budi strpljiv!

e da, i daj neki drugi zadatak, ovaj smo odradili posteno

e pa proslo je mesec ipo dana ako ne i 2 meseca kolko sa vec ovde pogedaj kad sam se registovao!

Citat:
valerijan:
Kako to da sam propustio drugi deo ove fanastične teme? Očekujem nastavak...

Ocekuj prosuto vino po tvoj glavi xD ili prosuto Crno Vino! po tvopjj novoj beloj kosulji eto to da ocekujes!

Citat:
endre85:
Hej, dobro dosao. u znak Bozicnih i Novogodisnih praznika:



Ziveli!


A ti dobro dosao u klub, oko za oko , zub za zub ...!!!

Citat:
endre85:
Nah, ovako mi je lepse:



@Screaming Eagle, vidis, sve to sto ti hoces nije toliko tesko koliko uzima vremena. Na netu ima brdo tutorijala i ako se malo upoznas sa alatima sve ce ici lakse. uzmi recimo onu moju sliku koju sam okacio pa probaj sa gumicom da odradis ivice. vremenom ces skontati bolje alatke za to. Mogu ti poslati psd falj gde je vec sve iseceno samo eventualo trebas ublaziti ivice.

Ma bre to namerno necete dami uradite kao sto sam i bio reko !! Vas mrzi lenjivci jedni!!!

Citat:
mr. ako:
Citat:
Screaming Eagle:
Citat:
Ma pusti ih, lenjivci...

I jesu veoma i ti zajedno sa njima.
Ako si oni lenjivci, ti onda nisi pa ajde mi ti makar uradi ovu sliku evo ti link >> http://www.dodaj.rs/f/1w/2m/WTxguAj/world-of-warcraft-crest-.jpg

evo hocu da mi uradis bas ovako >>> Na ovoj slic treba da mi se isece sve ovo okolo crno lepo sve detaljno iseche, da mi ostane samo taj grb.
i ako slika moze na bilo koji nacin da se poboljsa kad se isece.

re: Na ovoj slic treba da mi se isece sve ovo okolo crno lepo sve detaljno iseche, da mi ostane samo taj grb.
i ako slika moze na bilo koji nacin da se poboljsa kad se isece.


ZNci tu sliku hocu tako bas kao sto pise u tekstu!

Hvala lepo.


Ja nisam profesionalni PhotoShop sredjivac slika, ali nisam vala ni lenjivac kao neki sto kazes... evo uradio sam koliko sam umeo.

(nisam uspeo da nadjem onu najtanju gumicu, najmanja koju sam nasao je 25)

Kad sam sliku sredio, onda onda sam je poboljsao na nekoliko nacina.

Nadam se da si zadovoljan!!!
Ako mozes da mi platis do 29. treba mi za Novu Godinu da uplatim. HVALA DRUZE!!!!!!!!!


Ajde ti plati meni @mr. ako evo treba mi 50 evra da da dam da idem u elitni klub daj upti mi na ziro racun javi se meni na moj personal mesage i eto zadovljan ja zadovaljan ti ...
Citat:
@Lavlja_Jazbina Kah,kah.Ako mozete doci do sobe 11,da popricamo o toj licenci photoshopa.Slobodno,nemojte se plasiti.Mozete poneti i vunene carapice..


A ta tvoja sobaaaaa 406 je tvoj sasvim privremen svet!!! i te Carapice slobodno stavi na glavu i kreni da radis kao nocni bravar xD xD hahahaha
[ endre85 @ 28.12.2014. 09:56 ] @
Umesto da ljude nazivas lenjivcima, probaj da uzmes neku jednostavniju sliku pa je obradi na nacin prikazan u sledecem tutorijalu: https://www.youtube.com/watch?v=xtj6zAdt2YM . Cisto da steknes osecaj. Posle uradi to sa grbom koji ti treba.

[ damirh @ 28.12.2014. 14:18 ] @
ma troluje i to lose sad vec, bilo je zabavno u pocetku....
[ Screaming Eagle @ 29.12.2014. 14:29 ] @
Citat:
endre85:
Umesto da ljude nazivas lenjivcima, probaj da uzmes neku jednostavniju sliku pa je obradi na nacin prikazan u sledecem tutorijalu: https://www.youtube.com/watch?v=xtj6zAdt2YM . Cisto da steknes osecaj. Posle uradi to sa grbom koji ti treba.


sad mogu da ti kazem samo hvala...i jos nesto ...
kad vec znas to zasto mi ne uradite? eto to vam je 10 minuta posla zasto vas tolko mrzi ili vam mrsko da mi to uradite?
mislim 10 minuta stvrn nemam reci....
svaki put bih vas lepo zamolio da mi uradite uvu sliku >>>
http://www.dodaj.rs/f/1w/2m/WT...1/world-of-warcraft-crest-.jpg

A vi necete, ja da znam ja bih sam uradio i nemogu bas da ispratim taj video sto si mi postavio/
Ako si ili ako ste vec profesionalci pomozite miiiii !!!!!!! Najlepse vas Molim!
[ endre85 @ 29.12.2014. 14:42 ] @
Pa ako je nama to 10 minuta posla, tebi je to samo 45. 30 minuta (realno manje) da naucis i 15 da uradis. Mislim stvarno. Kukas kako bi uradio kada bi znao, kada ti se pokaze gde da krenes ti kukas i dalje. I ne, ja barem, nisam profesionalac. Kada mi je ovako nesto ranije trebalo nasao sam tutorijal i naucio kako se radi. Usput sam jos isprobao par alata, skontao koji sta radi i tako.

EDIT: Kako ti je nemoguce da ispratis video. Zaista nije komplikovano. Probaj ponovo sa jednostavnom slikom.

Procitaj ovo: http://bzivkovicsavke.blogspot...tke-u-adobe-photoshop-cs5.html

I evo jos jednog slicnog videa: https://www.youtube.com/watch?v=TNirPfKPe5w



[Ovu poruku je menjao endre85 dana 29.12.2014. u 22:24 GMT+1]
[ Screaming Eagle @ 30.12.2014. 16:40 ] @
Citat:
Pa ako je nama to 10 minuta posla, tebi je to samo 45. 30 minuta (realno manje) da naucis i 15 da uradis. Mislim stvarno. Kukas kako bi uradio kada bi znao, kada ti se pokaze gde da krenes ti kukas i dalje. I ne, ja barem, nisam profesionalac. Kada mi je ovako nesto ranije trebalo nasao sam tutorijal i naucio kako se radi. Usput sam jos isprobao par alata, skontao koji sta radi i tako.

EDIT: Kako ti je nemoguce da ispratis video. Zaista nije komplikovano. Probaj ponovo sa jednostavnom slikom.

Procitaj ovo: http://bzivkovicsavke.blogspot...tke-u-adobe-photoshop-cs5.html

I evo jos jednog slicnog videa: https://www.youtube.com/watch?v=TNirPfKPe5w







[ skemamen @ 31.12.2014. 08:51 ] @
Evo i mene ponovo, komšija, kao što rekoh - kad budem imao vremena nije problem da se odradi. Ali dobio si dosta dobrih saveta ovde. Barem ovo što je tebi potrebno nije teško naučiti, ne treba ti ni pola dana da savladaš osnovne tehnike koje ćeš (po potrebi) dalje razvijati...

P.S. Ako ne znaš gde ide taj crni deo repa - onda zamišljaš njegovu putanju i tako izvučeš pravac.
[ damirh @ 31.12.2014. 09:13 ] @
a ako ti bas smeta sto se ne vidi, probaj da prekopiras u ogledalu desni rep
[ Screaming Eagle @ 02.01.2015. 16:33 ] @
Citat:
skemamen:
Evo i mene ponovo, komšija, kao što rekoh - kad budem imao vremena nije problem da se odradi. Ali dobio si dosta dobrih saveta ovde. Barem ovo što je tebi potrebno nije teško naučiti, ne treba ti ni pola dana da savladaš osnovne tehnike koje ćeš (po potrebi) dalje razvijati...

P.S. Ako ne znaš gde ide taj crni deo repa - onda zamišljaš njegovu putanju i tako izvučeš pravac.


Zato mi neuradis ovu sliku kao prvu sto mi lepo odradio i veoma sam zadivlje i zahvalan! Da mi i ovo lepo uradis zamolio bih te jako mi stalo do ove slike
kao sto sam reko hocu da stampam na velikom samolepljivom papiru formata A0 tako date najlepse prekinje hajd mi uradi sad do neradite dok si na odmoru i na godisnejm odmoru ili sta vec preklinjem te lepo...

evo slike ponovo>>>
[ skemamen @ 08.01.2015. 09:26 ] @
Izvoli: https://www.sendspace.com/file/pkptsv
[ Screaming Eagle @ 09.01.2015. 18:08 ] @

Hvalaaaaaaaaa ti do nebaaaaaaaa kraljuuuuuuuu zaaista sveg sracaaaaaaaaa!!!!!!!!

Uradio si ga MWA Sefteeeeeeeee od boga vericetr