[ Bore021 @ 29.11.2014. 17:22 ] @
Imao sam nekih problema sa ruterom ranije pa sam pre neki dan odlucio da mu upgrade firmware, ali tokom njegovog upgrade-a (negde od 40 % ) jednostavno je nestalo ono ucitavanje i ispisalo mi nesto poput neuspesan pokusaj ili internet problem, tako nesto... Od tada mi router uopste ne radi, svetli mu samo ona power on lampica dok ostale sta god uradio ostaju ugasene. Kada internet kabel povezem direktno iz modema u kopjuter radi, ali kad ide preko routera uopste nema veze. Pokusao sam sve zivo ali neupsesno, izgleda mi kao da treba ponovo da mu se instalira neki driver ali ne znam kako to da uradim, ne znam kako da ubacim u njega stari firmware. Bio bih zahvala kada bi neku uspeo da resi ovaj problem.
[ yolja624 @ 29.11.2014. 19:07 ] @
Mozda ti ovo pomogne?

https://dev.wlan-si.net/wiki/Flashing/TP-Link/Recovery
[ Bore021 @ 30.11.2014. 13:54 ] @
Verujem da bi mi pomoglo, ali jednostavno moj ruter uopste ne prepoznaje lan... Stvarno ne znam na koji nacn mogu da se povezem sa njim, izgleda da je najbolja opcija a ujedno i najednostavnija da kupim novi. Hvala u svakom slucaju.
[ IT_DooX @ 30.11.2014. 14:02 ] @
Nisam siguran da li reset rutera na fabricka podesavanja vraca i firmware, nisam imao nikad takav problem, ali nisi spomenuo da si to uradio, pa probaj pre nego sto kupis novi. Drzis pritisnuto dugmence u rupici za reset dokle god ne pocnu sve lampice da ti blinkaju na ruter (15 do 30 sekundi treba drzati pritisnuto)
[ balavi @ 30.11.2014. 15:18 ] @
tu ti pomaze hardversko vracanje firmware-a

ne mogu bas da nadjem klip na youtube-a, ali postupak nije toliko komplikovan koliko ti treba oprema ...

otvori se ruter, pa na odredjenim prikljucima nakacis male klemne, jos bese ima tu necega , ne mogu da se setim ,i sve to nakacis na komp preko serijskog porta, bese ...

pa mu tako ubacis novi firmware ...

sad , da se toliko cimas ne znam, kad mozes da pazaris polovan ...