[ plus_minus @ 15.12.2014. 00:43 ] @
Koliko vas koristi ovaj jako dobar music player? Nekako mi se čini da ću audacious da oteram u penziju zbog ovog, makar privremenu.

Quod Libet
[ calexx @ 15.12.2014. 07:53 ] @
Šta je ovde jako dobro? Koliko vidim, ne radi sa cuesheet pa mi je u startu neupotrebljiv. Ni šiber koji pokazuje koliko je odsvirano nije dobar, nešto ni on ne radi. Jeste da ne postoji foobar za linux ali meni deadbeef sasvim završava posao. Mada ni audacious nije loš.
[ plus_minus @ 15.12.2014. 10:23 ] @
Treba se poigrati sa ekvilajzerima, koji su tu u vidu pluginova. A plagova ima poprilično. Taj deo je mene privukao kod ovog plejera. Velik broj finih radio stanica, takođe. Ima ih u VLC-u, međ'tim, ovaj mnogo, mnogo brže radi sve. Nekako mi se baš dopada. :)
[ calexx @ 15.12.2014. 11:18 ] @
Ekvilajzere ne koristim a plejer nema osnovnu funkciju.
[ plus_minus @ 15.12.2014. 16:54 ] @
Koja je to osnovna funkcija plejera a da ovaj nema? Ima play/pause a nema stop ili .. ?
[ calexx @ 15.12.2014. 18:05 ] @
Napisao sam, nema podršku za cuesheet (ili bar nisam uspeo da nađem) i time se moja proba završava. Bar 80% muzike koju imam je u tom obliku. Možda će nekome ko sluša kompilaciju mp3 hitova da bude OK, meni nije.
[ plus_minus @ 15.12.2014. 23:32 ] @
Nema izgleda podršku, baš za cue .. šta ćeš.. Meni je ok i bez toga.
[ lega99 @ 17.12.2014. 22:16 ] @
Citat:
calexx: Napisao sam, nema podršku za cuesheet (ili bar nisam uspeo da nađem) i time se moja proba završava. Bar 80% muzike koju imam je u tom obliku. Možda će nekome ko sluša kompilaciju mp3 hitova da bude OK, meni nije.


Ti bas nadje dlaku u jajetu :) Ima .flac, to bi trebalo da je ok kvalitet koliko sam ja razumeo, ja kad skidam obicno je .flac ili sam ripovao original CD u .flac
[ calexx @ 18.12.2014. 06:41 ] @
Nije dlaka, većina muzike koju imam se sastoji od jednog muzičkog fajla (svejedno da li flac, ape ili wv) i pripadajućeg cuesheet fajla a plejer koji to ne podržava je apsolutno neozbiljan i početnički napravljen. Kao da pričamo o programu za pregled slika koji ne prepoznaje jpg i png.
[ plus_minus @ 18.12.2014. 14:15 ] @
Citat:
Kao da pričamo o programu za pregled slika koji ne prepoznaje jpg i png.


Da ne podržava stream, mp3, ogg i wav .. pa da i kažeš tako..

Baš je dobar bre! :)
[ lega99 @ 18.12.2014. 18:41 ] @
Citat:
calexx: Nije dlaka, većina muzike koju imam se sastoji od jednog muzičkog fajla (svejedno da li flac, ape ili wv) i pripadajućeg cuesheet fajla a plejer koji to ne podržava je apsolutno neozbiljan i početnički napravljen. Kao da pričamo o programu za pregled slika koji ne prepoznaje jpg i png.


Kapiram kad imas tako spakovane fajlove zato ti program ne odgovara. Ja imam ceo jedna disk 1TB gde tovarim muziku, nesko skinem
to je iz mog doba, nesto mi ortak da CD pa ih izripujem u flac, nesto malo sto mi je preostalo od mojih original CD sve sam izripovao na
disk. Stavio sam NTFS particiju tako da mogu iz svega da pridjem i slusam.