[ BranislavN. @ 07.01.2015. 20:08 ] @
Pozzz....Imam jedan problem,do skoro sam bez problema koristio Windows XP SP1 i pre oko 15 dana sam instalirao Linux Ubuntu 10.04 LTS da bih probao kako radi,od tada ja nmg da vratim Xp nikako znaci napravio sam i preko flesa instalaciju , cd sam probao i kod komsije cd radi sve ok...Fles nece uopste da mi prepozna kad odem u racunar...Da li neko moze da mi pomogne kako bih mogao da vratim Xp i izbacim ovo SR*NJE iz kompa...Hvala unapred
[ SStudio @ 08.01.2015. 10:46 ] @
Možda kada da si umesto izražavanja, ubacio osnovne podatke o hardveru, fleš/cd sa čim xp ili ubuntu pa i da dobiješ koristan odgovor.
Do tada, uvek možeš da odradiš reinstalaciju xp-a i problem rešen.
[ Jing Jang @ 09.01.2015. 10:19 ] @
Podesi u BIOS-u da se podize sa USB/FDD kad hoces da instaliras Windows XP sa USB-a a kad hoces da instaliras linux onda podesi da se podize sa USB/HDD ako je u pitanju PC.
[ Panta_ @ 09.01.2015. 13:47 ] @
Citat:
Da li neko moze da mi pomogne kako bih mogao da vratim Xp i izbacim ovo SR*NJE iz kompa


Ti bi da jedno sr*nje zamenis drugim vecim sr*njem :). Za taj Ubuntu sto si instalirao je istekla odavno podrska, instaliraj neko novije izdanje koje se jos uvek aktivno odrzava.

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Ubuntu_releases
[ BranislavN. @ 12.01.2015. 23:01 ] @
Problem je to sto nece da mi ocita ni cd ni fles sa instalacijom xp-a,a kad ubacim cd od ubuntu 10,04 on ucitava odmah bez problema.....