[ MidzuN @ 19.01.2015. 19:30 ] @
Pozdrav ljudi,

Imam kratko pitanje, ima li ko da mi izradi ER diagram, kao i da uploaduje na Apex mali projekat za fax, kratak sam sa vremenom jer radim svaki dan pa nisam bas stigao najbolje to da odradim?

Hvala...
[ Seyokiller @ 20.01.2018. 18:04 ] @
Znam da je tema jako stara i da mu niko nije odgovorio a kamoli pomogao, predlazem administratorima da otvore podforum nešto kao "Online Poslovi EX-YU"
gdje ce se ljudima pomagati u ovakvim situacijama za novac naravno !
Zaista je veliki broj ovakvih (tema) zahtjeva bilo unazad 5-6 godina.
Komunikacija neka ide preko PP (privatnih poruka)
Jako je vazno da za svaki odradjen posao da se pohvali osoba koja je pomogla u izradi bilo kojeg pprojekta ili kompanija.
Osoba koja trazi da joj se nesta uradi mora da bude registrovan član i naravno ozbiljan u isplati.
Takodje se mogu reklamirati domaci stručnjaci i softverske firme tako da bi imali uvid ko šta radi na našem "Balkanu"

L.p.

[ Predrag Supurovic @ 20.01.2018. 21:27 ] @
Ima samo jedan mali probem, mi ovde ne radimo domaće zadatke.

Simtomatično, redovno se javljaju ljudi iz Crne Gore sa tim zahtevima da im neko uradi zadatak za fakultet.
[ sr-oracle @ 29.06.2018. 08:49 ] @
Hehe. Kako bas crnogorac ;-). Sala na stranu. Slazem se da pomogne ko je u mogucnosti, pa sto da ne i da se naplati neki dio. A ako neko free to radi svaka cast. Novi sam ovde i evo rekoh da dam jedan komentar i nadam se da cu biti od pomoci kao sto cu i pronaci pomoc koja meni bude trebala. Sve najbolje i Veliki pozdrav