[ dragan.pavlicevic @ 21.01.2015. 11:58 ] @
Kao sto i pise u naslovu, da li je moguce i kako registrovati .ba domen, a da nisam njihov drzavljanin, posto kada sam pokusao da registrujem domen, trazili su mi da kao strani drzavljanin dostavim pasos i validna potvrda o prebivalistu na teritoriji Bosne i Hercegovine na uvid

Hvala.
[ vlado85 @ 07.10.2015. 08:21 ] @
Registruj .rs.ba domenu bez problema - www.urc.rs

I ako jesi državaljanin BiH, registracija domena .ba preko www.nic.ba, je mukotrpna i skupa.

Ako ja koji sam udaljen 12 km čekam po 10 dana da se sva dokumentacija razmijeni, potpiše, pošalje... ti ćeš čekati mnogo više.
[ developer.serbia @ 24.02.2017. 01:03 ] @
Stranci mogu registrirati .BA domenu samo kao pravno lice i popunjavaju odredjenu dokumentaciju koju nam morate dostaviti u originalu postom na nasu adresu za svaku domenu koju registrirate. MOraju nam poslati Punomoć (POA) da smo im mi Zone kontakt u BiH (POA Vam saljemo u privitku). Ukoliko je osoba ili pravno lice iz BiH za koju registrirate domenu, takodjer popunjavaju i salju Zahtjev za reg. :BA domene za pravna ili fizička lica (saljemo u privitku).
[ griva @ 12.03.2017. 18:16 ] @
Da ne otvaram novu temu, da li mogu da kupim hr domen iz Srbije i kakva je procedura?