[ Boboje @ 28.01.2015. 08:01 ] @
Postoji li neki nacin da se na web stranici pronadje najveci broj, uz pomoc bilo kog browsera? Treba mi nesto za pretragu slicno klasicnoj pretrazi odredjene reci sa Ctrl+F s tim da mi pronadje najveci broj, po mogucnosti da nakon toga predje na sledeci najvec posle njega. Treba mi konkretno za pretragu E-baya. E-bay ne omogucava pretragu po kolicini koja se kupuje u okviru jednog artikla. Kad dobijem rezultate pretrage onoga sto me zanima moram svaki naslov da citam pojedinacno da vidim ko daje najvise komada necega pa zatim da gledam cenu da bih video sta je najpovoljnije o odnosu kolicina/cena. Kad bih mogao odmah da pronadjem najveci broj pa da samo pogledam cenu to bi mi mnogo ustedelo vreme. Ima li ko kakvu ideju? Bilo bi jos bolje kad bih u browseru mogao da dobijem spisak svih brojeva koji se pojavljuju pa klikom da broj da me prebaci na taj deo teksta.
Nesto mi govori da bi Seamonkey mogao da pomogne za to ali nisam bas dobro upoznat sa njim.
[ R A V E N @ 09.02.2015. 22:54 ] @
To pitaj na JavaScript forumu.
[ R A V E N @ 14.02.2015. 15:31 ] @
Boboje, jesi li riješio problem, Boboje? I mene ovo interesuje.
[ Boboje @ 17.02.2015. 15:29 ] @
Nisam jos nista nasao. Snalazim se na razne nacine, pomocu obcne pretrage u browseru. Ili kopiranjem sadrzaja stranice u Excel pa tamo nalazim odredjene kljucne reci.