[ VeljkoBre @ 07.02.2015. 21:01 ] @
Pozdrav svim clanovima foruma vec sam pitao par puta ovde ali mi treba pravi odgovor,do sada sam narucivao sa neta majice itd. sa razlicitih sajtova i uvek koristio free shipping ili shiping od 5$ ali uvek mi je naplacivano 33% carine od cene paketa,da li je moguce da se izbegne to ? da se plati 0 ?
Cuo sam da putem brze poste ne carini se,ukoliko koristim DHL EXPRESS onda cu platiti 0 ? A sta ukoliko koristim EMS ili FEDEX ili International EXPRESS itd. koje su u ponudi i koje su jeftinije od DHL-a ? da li se placa 0 pri dostavi ? a i brze stizu
[ ademare @ 08.02.2015. 01:08 ] @
Pa da sve za DZ.

Sto ti brze stize i sto skuplja postarina to ti carina manje napalcuje. Jos Carinici odmah skoce u Kolo , a Carinica koja najbolje peva odmah prihvata Mikrofon da ti nesto Otpeva

Dal ce na sto , to zavisi od toga koji je Kurir u pitanju

Odgovor je pravi jer Krivi Stojko odavno ne dolazi na forum
[ valjan @ 08.02.2015. 02:42 ] @
I kad je free shipping, on nije free nego je to uračunato u cenu, samo se tako zove da zamaže oči. Isto tako i kod DHL Express varijanti nije ništa free, nego je sve uračunato u cenu, samo što tebe ne smaraju sa detaljima. Razmisli zašto običan shipping iz Kine košta par dolara a DHL sto i kusur...
[ SStudio @ 08.02.2015. 10:48 ] @
Brate dosadi ljudima na forumu ovde sa tvojim kupovinama slušalica od kineza, poštarinama za dhl, fedex jaotingpingpong poštama. Odgovorili ti ljudi u prethodnim temama to što pitaš po ko zna koji put.