[ test1234 @ 19.02.2015. 19:13 ] @
Non stop mi iskace ovo obavestenje , istestiram sa svim iole poznatijim programima i kazu nema nista. Kako tamo neko zna da imam tri ili jedan virus. Telefon je "Note I I "

Inace telefon lepo radi , jedino malo duze ceka otvaranje Galerije.





[Ovu poruku je menjao test1234 dana 19.02.2015. u 20:24 GMT+1]
[ Aleksandar Đokić @ 19.02.2015. 20:20 ] @
Ne obracaj paznju, obicna reklama.
[ bakara @ 19.02.2015. 21:38 ] @
Haha...stvarno kako je moguce da se upecas na reklamu? .

Verovatno i sam vidis sa slike da je to baner.
[ test1234 @ 19.02.2015. 22:10 ] @
Mnogo ljudi znam koji su i na drugim stranicama videli ovo i naravno ode 100-200 kinti.
[ superbaka @ 20.02.2015. 13:37 ] @
e to vec nije zaje*ancija... za nekog su 100-200 dinara kredita pitanje zivota i smrti... to je jedno pice u kaficu, 2-3h bleje, mogucnost da se upozna ljubav svog zivota... nije stvar za zezanje...
[ bakara @ 20.02.2015. 13:56 ] @
Nisam ukapirao kako "ode 100-200din"?
[ iculibrk @ 20.02.2015. 20:12 ] @
Taj novac "ode" tako sto kliknu na reklamu, instaliraju taj "softver" i onda dobiju resenje da uplate novac, upisu broj mobinog ... da bi "softver" izbrisao te "viruse". Pre nekoliko godina je pisalo da imate i po nekoliko stotina napadnutih fajlova, ali je vecem broju ljudi to bilo cudno pa se nisu obazirali, sada su se prevaranti izgleda opametili i satvljaju nekoliko. Ranije su cak na reklamama bile i slike koje su podsecale na prave antiviruse, pogotovo avg pa je jedan broj ljudi mislio da je to neko obavestenje od avg-a. Najcesce ti programi su i sami malveri. Ukoliko neko i instalira takav softver treba iz safe mod-a izbaciti isti, pokrenuti neki anti malware program i iskenirati racunar. Desava se da posle instalacije takvih stvari antivirus koji imate bude onesposobljen.
Protiv takvih reklama za svaki web browser postoji verzija Adblock Plus-a koji ih blokira. Naravno, treba pretresti i dodatke koje imate u browser-u i videti da li nesto nije ubaceno pri instalaciji tog softver-a.
[ test1234 @ 20.02.2015. 23:23 ] @
Kako sam naseo.

Slikam neku SMD plocu i mucim se oko toga da se sve vidi a onda trba da je pošaljem. Slika ima mnogo pixela, skidam neke programe da je nekako olaksam i pošaljem. Za*eb*va me svasta nesto i onda iskoci ova zajebancija od reklame preko celog ekrana ovog mog telefona. E sad idem malo na Win, pa malo na iOS, tu nema, cim predjem na Android odma iskoci, rek'o 100% posto sam fasovo neki virus, i zahebem se.