[ talicni67 @ 09.03.2015. 18:49 ] @
Može li mi neko reći na kom sajtu mogu proveriti IMEI telefona? Nudi mi se Sasmung S5 a ne znam gde da prverim IMEI. Znam da je po sedmom i osmom broju proizveden u Nemačkoj, bar je tako po nekoj tabeli koju sam našao. Pokušao sam da proverim na imei.info, ali tamo mi stalno izbacuje "invalid imei". Ima li neko dobar predlog?
[ jonathan @ 09.03.2015. 21:55 ] @
http://www.numberingplans.com/?page=analysis&sub=imeinr
[ KrkaCiC @ 10.03.2015. 10:26 ] @
Ne uzdaj se previse u to,imao sam kopije s4 i s5 koje kad se proveri IMEI sajt kaze da su original
Bolje zagledaj dobro telefon,softver,kameru
[ talicni67 @ 10.03.2015. 14:07 ] @
Samo Antut benchmark, ili genuine galaxy da skinem. Drugo nema.
[ SHONE_BRATE @ 04.06.2015. 20:19 ] @
Da li neko ima iskustva sa prepoznavanjem IMEI-a na netu za Lumiu? Danas sam kupio Lumiua(preko kupo-prodajnog sajta), pa sad hteo da proverim preko imei-a
(i imeiinfo, i na ovom drugom linku datom na forumu), ali nisam nasao nista znacajno. Je li to znaci da je neka kopija, sta je pravi razlog?
P.S. Da li neko zna gde se Microsoft Lumie proizvode (po ovim ciframa IMEI-a pise da je proizveden u Kini, sad da li se tamo i inace prozivode,
ili je neka kopija u pitanju, pokusavam da proverim...)?
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 04.06.2015. 20:46 ] @
Ako isntaliraš neku aplikciju sa WP storea onda po svoj prilici nije kopija. A verovatno ćeš i tamo naći neku aplikaciju koja će ti potvrditi autentičnost telefona.
[ SHONE_BRATE @ 04.06.2015. 20:52 ] @
Hvala puno na brzom odgovoru. Ako zna neko neku aplikaciju kojom bih mogao da potvrdim autenticnost telefona, bio bih zahvalan da mi javi.
Godinama koristim samo Android, trebace mi dok se naviknem na WP, pravi mali neotkriveni svet. :)
[ oktobarski @ 06.02.2020. 21:00 ] @
Probaj sa app AnTuTu Go ,mozes i sa googleplay da skines....i ja sam posle prilicno muka,najzad prnasao ovu app ...dobro prepoznaje telefon u hardver...Srecno