[ EmmaR @ 22.03.2015. 12:03 ] @
Kao što naslov kaže: Da li je moguće u Wordu kreirati više različitih sadržaja i ako je moguće kako?

Primer:
Sadržaj 1 obuhvata samo prva dva nivoa (TOC), a Sadržaj 2 obuhvata prvih 6 nivoa.

Ako ne može u Wordu, da li može u nekom drugom programu?

[ Ivek33 @ 24.03.2015. 22:14 ] @
Nisi baš najjsanija. Na linku Posebni sadržaji za svaku sekciju dokumenta pogledaj primjer. Ako je u pitanju TOC i prekidanje numeriranja s naslovima u Wordu tada pogledaj primjer. Vjerujem da bi trebala obratiti pažnju na Table of Content Options i vidjeti da li tu možeš pronaći rješenje. Ili googlaj Multiple TOC
[ EmmaR @ 30.03.2015. 09:23 ] @
Citat:
Ivek33: Nisi baš najjsanija. Na linku Posebni sadržaji za svaku sekciju dokumenta pogledaj primjer. Ako je u pitanju TOC i prekidanje numeriranja s naslovima u Wordu tada pogledaj primjer. Vjerujem da bi trebala obratiti pažnju na Table of Content Options i vidjeti da li tu možeš pronaći rješenje. Ili googlaj Multiple TOC


Ni jedno od toga. Trebaju mi dva razlicita sadrzaja koja obuhvataju ceo dokument, ali razlicite TOC nivoe: Npr. prvi sadrzaj da obuhvata samo prva dva nivoa (TOC 1,2 odnosno Heading 1,2), a drugi da bude detaljniji i da obuhvati 5 nivoa.

U medjuvremenu, nasla sam sta mi treba (zahvaljujuci tvojoj ideji), a ovde je opisano to sto mi je trebalo.

[ Ivek33 @ 30.03.2015. 15:09 ] @
Citat:
Trebaju mi dva razlicita sadrzaja koja obuhvataju ceo dokument, ali razlicite TOC nivoe
je to možda ovaj Multiple separate TOC