[ brainless @ 07.04.2015. 10:06 ] @
Pozdrav!

Želim da kupim windows tablet. Čačkam već jedno nedelju dana po netu, i koliko vidim ponuda kod nas je dosta slaba. Sa
tim budžetom koji sam namenio, imam recimo sledeće opcije:

1. Toshiba Encore WT8-A-102 (Cena pristojna, ima GPS i HDMI su plusevi, nema IPS panel i nalazio sam recenzije da je nešto sporiji)

2. Acer Iconia w1-810 (Super cena, super displej, kažu da lepo radi, nema ni HDMI, ni GPS)

3. LENOVO IdeaPad Miix3 (Slične spec. kao Acer, ima više rama i malo je skuplji)

Otprilike koliko sam video to je to do nekih 25-30 hiljada dinara. Da li neko ima iskustva sa nekim od ovih uređaja,
ili eventualno neki drugi da predloži? Odmah sam eleminisao kineze i ostale polu-škart go clever i tesla jer vidim da
su mačka u džaku, može da radi super, a može i da ne radi uopšte..

Hvala!
[ brainless @ 14.05.2015. 15:56 ] @
Evo da odgovorim sam sebi, možda će nekom poslužiti.. Uzeo sam Tošibu na akciji, i zadovoljan sam. Prva je imala neku liniju
mrtvih piksela, pa sam odma zamenio, i ovaj super šljaka. Od problema, jedno 2-3 puta mi se zapucao, restartovao ga to je to.. I to
se svaki put desilo kada se ulazilo u kameru, verovatno neki softverski bag. I da, ima podeljene particije, pa neki sigurnosni bekap drajv,
to sam obrisao i objedinio sa sistemskim, i super šljaka. Tako da eto, ako neko razmišlja o tošibi, mislim da se neće pokajati!