[ vi0lation @ 14.04.2015. 17:23 ] @
Program za motivaciju radnika(plate bazirane na prodanoj kolicini robe)...program za obracun plata, ali bazirajuci se na ...

Trazio sam na internetu program ali nisam mogao da ga pronadjem, da li mi iko moze pomoci u vezi ovoga.Znaci cilj programa je da mu ja zadam "fiksnu" platu(i naravno neki minimum koji treba da proda radnik), ukoliko on proda ispod toga, smanjuje mu se plata ukoliko proda vise, imace visu platu.
Program moze nas/strani, samo da radi, moze da se placa, ukoliko postoji free(sto ne vjerujem) moze i to.Moze placanje na mjesecnom nivou kao i jednokratno(bolje bi bilo).

Unaprijed hvala
[ vi0lation @ 16.04.2015. 12:56 ] @
Da li sam mozda kategoriju pogrijesio?
[ pdetlic @ 17.04.2015. 09:10 ] @
Ako si mislio da nađeš nešto jednostavno, napravi u exelu tabelu za to.
Svaki program za obračun plata ima i obračun prema normi. Za pravilan obračun plata program nije uopšte jednostavan. Najbolje pitaj knjigovođu za detalje.
[ jolemisa @ 19.04.2015. 00:06 ] @
Ne mogu da verujem,ne znam koliko imas radnika,da ti je potreban neki poseban program da bi to uradio.Potreban ti je Word ili Exel.Popises radnike i lepo uneses koliko je koji taj dan uradio.Ako ne mozes to sto ne zaposlis nekog od tih radnika koji rade kod tebe vec,ako ne mozes novog da zaposlis.Sigurno medju njima ima ko to zna da radi/