[ Nikolica1999 @ 24.04.2015. 20:36 ] @
Pozdrav,

Interesuje me ako mozete da pogledate moj sajt http://www.igraj-igrice.com/ i da mi kazete sta mislite kakav je po pitanju optimizacije, kakav je content, sta bi bilo dobro da izmenim i sta treba jos da se doda.
Trenutno sajt optimizujem za kljucnu rec igrice za dvoje, prilicno se dobro pozicionira za tu kljucnu rec, za nekih 20-ak dana sa 4 strane na googlu sam se popeo na vrh druge strane, ali za kljucnu rec igrice koja je najbitnija idalje se sajt nigde ne pojavljulje. Interesuju me Vasa misljenja.
[ plus_minus @ 24.04.2015. 20:53 ] @
Ajd' makni onaj 'lajkuj nas' prozorčić što iskače. .. Mene recimo, to automatski odvrati od sajta onoga momenta kada to vidim pa za na vek. E, a Google, pa još i njihov search, oni su vidiš, jedna korporacija a facijalna knjiga jeste druga korporacija. Te dve korporacije se ne mirišu ič koliko sam ja mogao da ustanovim. I verujem da se ni njima (google) ne sviđa kada sajt postoji prvenstveno zbog šitbuk promocije. Prvenstveno, moj utisak, jer prvo što sam morao da uradim jeste - klik na X. Pa onda klik na x od otvorenog firefox taba gde je učitan tvoj sajt.. Za početak, nemoj da se seljačiš na taj način sa pop-up prozorima, već lepo nabij LIKE US dugme, negde gore.. ili dole.. ili sa strane.. da bude vidljivo. A pored Lajkuj nas, stavi logično i G+. Onaj kome se bude dopao sajt, hoće, lajkovaće ga. A to su oni koji budu igrali igrice preko tvog sajta. Ovo "seljačiš" nemoj da shvatiš ozbiljno, ali.. sajtovi i internet .. danas.. to je toliko ogađeno i zagađeno tim takvim debilnim trendom i fazonom u vidu popup-elemenata da je poprilično i mučno i tužno. Stavi mali div elemenat i njega potrpaj sve tebi bitne facijalno/socijalno/uslužno/korisničke mreže recimo, negde odmah ispod glavnog naslova "Igraj igrice". Da se vidi non-stop. Ne znam jel' mesto ispod toga zaista prazno ili meni adblock radi posao, nebitno.. sad. Nađi neki deo gde sve 'inostrano' možeš lepo da popakuješ.
[ Trajkovski @ 20.05.2015. 19:08 ] @
1. Google kapira da je naslov sajta Lajkuj nas

<h1 style="margin-top: 0px; padding-top: 0px; color: #222222; font-size: 20px; font-family: Lato; text-align: center;">Lajkuj nas!</h1>


2. Google kljucnu rec igrice sa 12.55% tretira kao spam


3. <meta property="og:title" content="Ronaldo VS Messi" /> ???


4. Vidim da imas backlinkove ali ne znam da li su linkovane sa www.igraj-igrice.com ili igrice

Toliko za sada, pozdrav i makni onaj 'lajkuj nas' prozorčić