[ KrkaCiC @ 29.04.2015. 23:44 ] @
Pozdrav. Dosta dugo me fasciniraju "jabuka" telefoni,pa bih postavio jedno konstruktivno pitanje

Naime,najvise mi se po izgledu dopada prvi iPhone i razmisljam se da negde iskopan neki ocuvani. Ali,cuo sam od dosta ljudi da na njemu nece moci da radi messenger (za FB) i slicni programi,valjda ne rade podrsku.
Da li je to tacno?

Onda,kao opciju pada mi iPhone 3G,pa cujem da je i on otpao iz istog razloga,i dobijem preporuku da uzmem 3GS,kao dosta je jaci,ima bolji software...


Dakle,koji mi iPhone moze zavrsiti posao za pomenuto? Od aplikacija mi je uglavnom bitan Messenger,eventualno Viber,i to je to.

Inace,iPhone mi je usao u izbor jer smatram da za razliku od "drndroida" necu gubiti zivce

Imao sam nekada iPhone i odusevljavao se radom i stabilnoscu

4 mi se ne svidja,deluje mi kao igracka,a i dosta je skuplji

Zahvaljujem
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 30.04.2015. 01:53 ] @
Ako ti telefon treba zbog tog "pametnog" momenta, a treba ti, onda ti nije dobro rešenje ići na te stare. Naredna verzija Vibera možda ne bude više podržavala verziju iOS-a koju imaš ili ćeš morati da staviš neku noviju, koja će ti se kilaviti na telefonu, pa opet ništa od stabilnosti i odziva.

Ni četvorka nije sada najsrećnija kupovina, a kamoli 3GS. Čak se i 4S kilaviti sa iOS 8. iOS 7 je trom na 4. Šestice se ni ne sećam.
[ KrkaCiC @ 30.04.2015. 11:28 ] @
Znaci,sve u svemu,da nabacim nokiu 8210 i da uzivam

Trenutno imam neki huawei,radi zavrsava posao,ali hoce da baguje aplikacija,sam drndroid krene da se vuce,izlazi iz aplikacije,usporava zesce...
Razumem,to je zato sto nije tel poslednje generacije,nema x2 CPU,malo memorije....

Sve u svemu,da bi sve funkcionisalo dobro,treba bas biti u korak sa novim telefonima,verzijama aplikacija,koje i sto kao i kod kompa koja god izadje novija ona je zahtevnija a sve vece njesra...

Hvala na odgovoru u svakom slucaju,mislim da trenutno necu pazariti nista,i lepo cu sakupljati novac za 8800 saphire arte
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 30.04.2015. 12:48 ] @
Za Messenger vidi da li ima neka lite alternativa. Znam da za sâm FB ima TinFoil i FastLite, ali ne znam da li imaju podršku za FB messenger.
[ DaliborP @ 30.04.2015. 13:57 ] @
Interesantno da jos ima tih starih modela u upotrebi, koliko se krecu cene za 3 verzije? Ili za 4?
[ KrkaCiC @ 30.04.2015. 14:39 ] @
Messenger na androidu je oko 35 Mb cini mi se

Trojke se mogu naci i za 30e,3GS do 50 max ali da bude u extra stanju,a 4 nisam bas pratio