[ stefan marković @ 07.05.2015. 00:22 ] @
zadnjih meseci mi ne radi google chrome iz nekog razloga,a i skoro svi ostali browseri (doduše, sea monkey i safari i nisu neki browseri,stalno crashuju tako da tek od njih nema vajde,a kada mozilu pokušam da otvorim izađe application error i piše The application was unable to start correctly (Oxc0000005). Click OK to close the application),samo mi opera radi a ona je prespora i ne radi mi youtube preko nje itd;pre 2-3 meseca sam saznao za opera beta tj opera next i ona mi je odlično i brzo radila do skoro ali je i ona iz nekog razloga prestala.kada pokrenem google chrome,samo mi piše ono ''stranice se ne odazivaju'',neće da radi uopšte,o čemu se radi i šta da učinim povodom toga? i ako neko zna možda neki browser sem ovih koje sam pomenuo
[ gilopile @ 07.05.2015. 00:30 ] @
Da li ti ostale aplikacije koje koristis na kompu krasuju ili se gase sae od sebe?

Mislim da ili imas problem sa RAM memorijom ili ti je OS u rasulu. Za pocetak, preskeniraj sa malware bytes, pa ako ne pomogne, ako si u mogucnosti reinstaliraj OS ili pokusaj sa nekom Live varijantom, tipa, Linux mint i sl. boot sa fleske, cisto da odbacis mogucnost HW kvara.

Pokusaj i sa brisanjem cache/ temp tih browsera...

Proveri i sistemsko vreme, mada sumnjam da je ono pogresno....