[ Zlatni_bg @ 13.05.2015. 06:24 ] @
Pozdrav,

Od ovog novog updatea (38.0) sam primetio drugaciji rendering teksta. Prvenstveno se primecuje na youtubeu. Sivi tekst je dosta vise siv, a ostatak teksta koji je uglavnom crn je dosta zadebljan. Ovo sam primetio i na lap topu sa 1280x800 i na desktopu na 1920x1080.

Da li sam jedini sa ovakvim slucajem?
[ Zlatni_bg @ 13.05.2015. 06:37 ] @
Izgleda da je youtube promenio font u roboto, a da je to imalo uticaj na moj celokupan pogled na text rendering. Poklopilo se sa updateom Firefoxa pa sam mislio da je do toga.

http://www.reddit.com/r/youtube/comments/35shga/change_of_font/

Nadam se da ce vratiti na staro, od ovoga bole oci.
[ plus_minus @ 13.05.2015. 06:47 ] @
A da se nisi ti slučajno igrao sa antialiasingom itd.. ? Meni font na YT deluje isto kao i ranije. Nisam ranije gledao koji font koriste, niti sam sada gledao. Ako jesu promenili, jer se ja nisam igrao sa antialiasing-om, a takođe trošim ff, onda je taj roboto iz iste familije kao i prethodni font sa jako malim razlikama.
[ Zlatni_bg @ 15.05.2015. 23:39 ] @
Ma jok, nikakav antialiasing, nista nisam cackao, drajveri su ostali isti na svim kompjuterima koje sam isprobao, do sada 4. Promenili su font definitivno, sada koriste roboto, od kog mene boli glava citajuci komentare ispod videa. Zao mi je sto nemam sliku starog pa da uporedim.