[ joske @ 23.12.2001. 19:33 ] @
Da li neko moze da mi napise kako ide postupak pravljenja programa
(od pisanja do dobijanja .exe fajla)jer u knjizi odakle pokusavam da naucim
nije objasnjeno.Za Borlandov C++Builder5.Hvala
JoSkE
[ anatogen @ 24.12.2001. 00:25 ] @
Vidi da nema tu negde opcija build, e stisni to... ako ne znas gde ti je turio exe idi na start/find pa probaj da ga nadjes...

nadam se da imas izmedju 10 i 13 godina... :)
sala... :)
[ Riste Pejov @ 24.12.2001. 01:32 ] @
samo izaberi File->New->Application
i onda u podmeniju Project imas Build, zatim Run (F9)
i imas gotovog programa sa jednim prozorcicem
[ somikayu @ 22.01.2002. 23:57 ] @
Citat:
Riste Pejov:
samo izaberi File->New->Application
i onda u podmeniju Project imas Build, zatim Run (F9)
i imas gotovog programa sa jednim prozorcicem


vidi i ja imam problema sa tim kad mi napravi .exe fajl nece da ga startuje iz wina nego moram iz dosa
i onda radi
jer bas sam pokusavao da pravim neki imenik...i nece ia wina.....da li je to zato sto neradim win aplikacije ili..........
[ Dusan Marjanovic @ 23.01.2002. 21:55 ] @
kako to neće...el izbacuje neku grešku ili šta? Jel traži taj program neki unos korisnika...jel sasvim je moguće da se program izvrši i zatvori se dos prozor u kome se on pokrenuo a ti to i ne primetiš :)
[ somikayu @ 24.01.2002. 00:11 ] @
Citat:
MAdafaKA:
kako to neće...el izbacuje neku grešku ili šta? Jel traži taj program neki unos korisnika...jel sasvim je moguće da se program izvrši i zatvori se dos prozor u kome se on pokrenuo a ti to i ne primetiš

mogu ce je da je to o cemu pricas ali to je veoma brzo da ja ***i ga i nevidim sta mi je on izbacio.......
npr: tel. imenik sam pravio nesto semesno i ukucam koji broj ocu da mi izbai i cim stisnem enter on izadje iz prozora.....tako da i nevidim ono sto sam hteo pa sve startujem iz dosa