[ R1A1 @ 26.06.2015. 08:07 ] @
Korisnik sam usluga mts-a i da bi koristio 4G mrežu potrebno je promeniti sim karticu. Ok, otišao sam do poslovnice mts-a i rekao da želim da koristim 4G, pošto imam paket sa internetom i došao sam za novu sim karticu. Ali, uslov za 4G je i promena korisničkog paketa?!
Na moje pitanje, zašto bi menjao ako u okviru postojećeg paketa već imam 1,5gb, odgovor je da je to poslovna politika kompanije?!
Sramna poslovna politika! Prošle godine su podigli cene a prepolovili pakete i sada si se dosetili kako da ucenjuju stare korisnike.
Zahvalio sam im se, ne treba mi 4G pod takvim uslovima. Sad čekam da uslove korišćenje i 3G.
[ calexx @ 26.06.2015. 10:12 ] @
Nije baš uslov promena paketa nego da imaš određeni paket pa oni koji imaju te pakete ne moraju da ih menjaju. To važi za Miks XL, Miks XXL, Super i Super Plus i internet tarife Mobilni Net L ili Mobilni Net XL plus od skoro i za Box. Odluka je čudna, kao i ona za 3g dodatke ali im se može. Mada ... 4g znači da će brzo da se potroše megabajti pa su možda računali da nema svrhe da korisnici mobilnog interneta koji nemaju 20 ili 50GB pređu na 4g. Verovatno neće još dugo ali ... kada se Telekom proda, tražićemo da imamo i ovoliko ali će da bude samo daleko sećanje.
[ R1A1 @ 26.06.2015. 10:23 ] @
Citat:
calexx: Nije baš uslov promena paketa...

E, kamo sreće da si u pravu.
Na žalost, uslov je promena paketa. Moj paket je mixnet l, ali stari (600min, 1,5gb za 1980 dinara) a uslov je da pređem na neki novi, kako kažu pogodniji a to pogodnije je sada miksnet l (400min, 600mb za 1699 dinara).
Šta reći?
[ calexx @ 26.06.2015. 10:36 ] @
Pa dobro, ne mora da se menja paket ako imaš neki sa spiska a ako nemaš, onda moraš da menjaš. Tvoj nije na spisku pa si morao. Ja sam propustio da prošlog meseca uzmem 4g karticu dok sam još imao Box ali mi je bilo bzvz da se igram zbog par nedelja.
[ R1A1 @ 26.06.2015. 10:42 ] @
Moj nije na spisku, zbog navedenog (cena). Nisam ga menjao, ne pada mi na pamet! Da prihvatim skoro tri puta manje interneta i trećinu minuta manje za 10% manju cenu od sadašnje i da me još ubede kako je to bolji paket od prethodnog?!
Što je mnogo, mnogo je! U redu što su promenili pakete, imaju pravo ali da vređaju elementarnu inteligenciju i da govore korisnicima da je to povoljnije?!