[ alex1974 @ 25.07.2015. 13:52 ] @
Kako da blokiram ili nesto drugo da mi vise ne stizu poruke sa ponudama koje mi salje telenor?U pitanju su one ponude gde za uplacenih ... dinara dobijam sms minute ili internet na 7 dana.
Na telefonu ima opcija "call rejection" i kada udjem u opciju "auto reject list" ne mogu da ubacim telenor zato sto ne pokazuje njegov broj.
Koristim Chomp sms u njemu mogu da blokiram poruke od telenora ali mi onda na ikonici od chompa prikazuje broj tih primljenih blokiranih poruka pa mi to smeta a taj broj ne moze da se izbrise/ponisti dok ponovo ne dozvolim prispece poruka.
Znaci treba mi nesto da mi uopste ne pokazuje te poruke u kojima telenor nudi njihove popuste i ostale gluposti a takodje i da mi ne pokazuje da je neka poruka blokirana ako tako nesto postoji ?
Poslao sam im mail i odgovorili su mi"Isključili smo na Vašem broju prijem poruka sa naše strane" da bi onda istoga dana ponovo poslali poruku sa ponudom,ponovo sam im poslao mail pa su mi poslali poruku"Postovani, Vasa reklamacija je primljena i zavedena pod delovodnim brojem ...
Odgovor ocekujte najkasnije u roku od 8 dana.
Par dana posle mi je stigao sms"Proverom je potvrdjeno da vasa reklamacija nije osnovana".
Ima li nekoga resenja?
[ bachi @ 25.07.2015. 15:08 ] @
Ratel?