[ ponirski @ 05.08.2015. 22:11 ] @
u slici sam označio problem u win 8 i win 10
taj prewiev ili kako god linija se može pomjerati lijevo na štetu smanjenja prostora dokumentima, ali ja bih volio pomjeriti desno, za što ne vidim da ima opcija ili ne znam, jer taj desni dio prozora zaokružen plavim je prevelik, a granica pomjeranja sam označio crvenim.

Zna li ko šta o ovom?

Slika>

http://pasteboard.co/2v4XGyDq.png
[ jolemisa @ 06.08.2015. 01:11 ] @
Pa imas dole pri dnu klizac koji ce ti otvoriti taj drugi deo slike.Pomeri ga u desno i pokazace ti se taj desni deo slike.
[ ponirski @ 06.08.2015. 08:30 ] @
klizač je za deo gde su dokumenti, ja govorim o preview paneu, details paneu koji ne nepotrebno velik, a koji se recimo u win 7 nalazi ispod a ne desno kao ovdje, i koji se u win 7 da smanjivati. To kad bi svaki put koristio klizač je nepotrebno bacanje vremena, dakle prozor sam po sebi nije u redu u novijim verzijama 8 i 10. Sumnjam da sam u pravu, ali i to je moguće. Pokušao sam microsoftu pisati ali nemaju opcije, kao zauzeto.
[ jolemisa @ 06.08.2015. 12:04 ] @
Tu si 100% u pravu,ja sam jedan dan probao Win.10 i dosta toga je pravilo probleme pa i takvi kakav si ti naveo i vratio se na Win.8.1.Nije ni on idealan,ali sam vec naviko na njegove nedostatke i brate ne baguje kao 10-ka.A za odgovor st si trzio od njih,pa oni ne bi pravili takve greske da su citali sve ovo vreme sto je narod pisao o Win,8-ci i ne bi pravili iste i gore greske na Win.10.