[ pcpopovic @ 08.08.2015. 12:13 ] @
Poštovanje. Problem je sledeći. Kada hoću da potražim određeni kontakt (ili neke podatke u vez njih) u polju za pretraživanje, moj Outlook 2010, mi ne daje nikakav rezultat, a ne mogu "peške" da pretržim blizu 700 kontakata. Pokušao sa, razna podešavanja, indeksiranja i sl. ali - ništa. OS mi je Win 7 x64. Ima li pomoći? Hvala!
[ 3okc @ 08.08.2015. 12:39 ] @
Ma koliko trivijalno da zvuči ali najčeši razlog što pretraga adresara ne daje rezultat je što taj podatak ni ne postoji.

Adresar postoji nezavisno od mejl adresa koje koristimo u prepisci i, sem ako eksplicitno ne dodajemo kontakte (u adresar), njih tamo ne može ni biti.

Pitanje je - odakle očekivanje da uopšte postoji "blizu 700 kontakata"?
[ pcpopovic @ 08.08.2015. 14:44 ] @
Citat:
3okc: Ma koliko trivijalno da zvuči ali najčeši razlog što pretraga adresara ne daje rezultat je što taj podatak ni ne postoji.

Adresar postoji nezavisno od mejl adresa koje koristimo u prepisci i, sem ako eksplicitno ne dodajemo kontakte (u adresar), njih tamo ne može ni biti.

Pitanje je - odakle očekivanje da uopšte postoji "blizu 700 kontakata"?

Koje god slovo da unesem u polje za pretraživanje (a kamoli - ime i sl.) nema rezultata. Nemoguće. Neko podešavanje je u pitanju - ali gde!? Ovo polje je sasvim lepo reagovalo u Office 2003 i 2007, i bilo je moguće lagano i pregledno podešavanje pretraživača. Što se broja kontakata tiče - očigledan dokaz je broj na levoj strani donje statusne trake. Pozdrav.