[ VeljkoBre @ 10.08.2015. 15:07 ] @
Pozdrav imam predmet poslat china postom i na trackingu mi pise ovo http://prntscr.com/82zfvm
kad ce otprilike stici ? za koliko dana,pitam jer mi je hitno :? mozda necu biti tu da li zna neko ?
[ ademare @ 10.08.2015. 15:30 ] @
To je tek juce poletelo iz Kine i niko ne moze sa sigurnoscu da kaze kada ce stici .

Moze da putuje i 2 dana ali i 2 nedelje ili i vise !

Plus kada doleti zavisi koliko ce dugo biti na carini .

Jednacina sa mnogo Nepoznatih
[ Pali zari @ 10.08.2015. 15:35 ] @
Kada narucujes iz Kine , jedino sto treba da znas je da ce paket stici kada stigne :)
[ VeljkoBre @ 10.08.2015. 17:09 ] @
Pogledajte proslu posiljku iz kine za koliko je stigla,citava 3 meseca .... da li je ovo moguce a u pitanju su bili svega 10$
[ gilopile @ 10.08.2015. 17:23 ] @
Auuu, 3 meseca!? Kao da su biciklom nosili...ccc
[ VeljkoBre @ 12.08.2015. 11:25 ] @
Ma dal je moguce proslu posiljku sam cekao 3 meseca da dodje s china postom a sad za 7 dana stigla u srb -.-

[ ademare @ 12.08.2015. 13:31 ] @
Sada ti je Mrtva trgovacka sezona , svugde u Svetu , pa i u Kini. Prosli taj sto je putovao 3 meseca je bio u Udarnom terminu pred Americke praznike od onog njihovog Dana Zahvalnosti do Bozica .

Plus posto je Kineski Juan osta skoro isti u odnosu na Dolar , a Dolar kod nas i u Eu porastao za godinu dana preko 30 % , Kinezi svi pa i oni na Aliju imaju Stravican pad prodaje. Posebno sto je u Rusiji odakle su glavni kupci sa Alija situacija jos gora nego u EU , tamo plate nisu rasle a dolar otisao nekih 60 % . Toliko je sada sve sa Alija skuplje , nama ovih 30-35 % njima 60 % .

Jedino sto su i nasi trgovci digli za toliko cene , jos i vise pa nam je svejedno . Ali manje se kupuje nego ikada i iz Kini i po domacim radnjama , samo to se naravno krije od Naroda.