[ MI - RA @ 19.08.2015. 17:09 ] @
Molim pomoc
Pokusano je da se na wordpres sajtu uradi prodavnica ali bezuspesno....
Molim sve ko zna da mi pomogne da to obrisem sasajta.
Takodje vas molim za pomoc:
Verovatno je sajt azuriran u neko drugo izdanje jer sam formu za registraciju imao na srpskom - sada je skroz na engleskom (kao i vidzeti) gde se pojavila i nekakva slika na kraju koju treeba resiti (anti spam mislim...) Kada se to resi i posalju se podaci ide se na emajl gde se aktivira link koji vas vraca nazad na formu za PRIJAVU
E tu i jeste najveci problem jer kada se i to popuni i posalje tada TRAZI NEKAKAV KLJUC ??????????
Sta je to uradjeno MOLIM VAS DA MI SPASITE SAJT
Bio sam u firmi gde mi je hosting ali kazu da ne mogu da urade back up ili bek ap stariji od mesec dana
STA SADA ???????
Nadam se da ce se naci neko ko ce mi pomoci jer vise NEMAM NADU u spas sajta a engleski ne razumem i na sajt se sada NIKO NE MOZE REGISTROVATI.
Pokusajte sami
Evo vam link za sajt i HVALA SVIMA
http://www.vraneskadolina-mira.com
[ jolemisa @ 19.08.2015. 19:02 ] @
Ne bi bilo lose da uradis restore sistema na datum kada ti je sve bilo u redu.
[ MI - RA @ 19.08.2015. 19:34 ] @
E kada bih ja to znao gde se i kako radi... jeli to taj bek ap ili back up?
Ako jeste onda sam to vec opisao. u tekstu iznad
[ jolemisa @ 20.08.2015. 23:51 ] @
Udji u kontrol Panel i u komandi Sistem security imas ispod komandu back up your domputer,udji u tu komandu i kada se otvori sledeci prozor ispod back up-a imas komandu recover sistem,klikni na tu komandu,pa kada se otvori sledeci prozor idi sa desne strane na komandu Open Sistem Restore,ka da se pojavi sledeci prozor idi na next,ne znam tacno koliko puta to next,ali posle svakog moras sacekati jer tada obradjuje podatke dok ne dodje finish i mislim da ce ti traziti restart.i to bi trebalo biti u redu.Ili ubaci Instalacioni CD i postavi ga kao da ces da radis ponovo sistem i kad izadje onaj prozor za instalaciju,klikni instal i kad se ponovo pojavi imace dole u levom uglu komandu Repair,klikmi na to,ide brze,a osto osvezava OS.
[ MI - RA @ 21.08.2015. 14:14 ] @
Postovani
SREDJENO je, i sta drugo da kazem osim da sam ti zahvalan puno i puno
Veliki pozdrav za tebe
[ jolemisa @ 21.08.2015. 23:34 ] @
Drago mi je da sam pomogao.Pozdrav.