[ Java Beograd @ 02.09.2015. 08:30 ] @
Moram priznati, nekad mi je bilo jasno šta je Telekom (Lelekom) a šta je MTS. Sada nije, sve su pomešali. Potražim www.telekom.rs a prebaci me na www.mts.rs Ali dobro, nisam hteo to da potegnem kao temu.

Vidim ovih dana, postavili novi portal. Krš nad krševima, neopevano đubre od sajta !

Mislim da je uleteo on-line (produkcija) bez da je prošao jedan dan QA ! Zaglavljuje, puca, nedostupan. Dizajn očajan, iskaču neki paneli preko pola ekrana kad nisam 'teo niti tražio ! I ono ranije je bilo krš, ali bar krš koji koliko-toliko radi.

Ovo sada je bruka neviđena.

Ne samo da ne radi korisnički deo (username/pass), da se pregledaju računi, potrošnja i slično, nego čak ne radi ni public deo ! Dakle, nema se više gde videti koje tarife imaju, koje telefone nude. Ništa ! Katastrofa.

[ Java Beograd @ 02.09.2015. 08:37 ] @
Jel ima na forumu neki developer / project manager iz Telekoma / MTS-a ? Mislim, ima verovatno, ali mu je blam da se javi.

Ajde, kaži koji si nećemo ti ništa. Samo ćemo kolegijalno da te popljujemo zarad ove sramote. Bolje da je mali od direktorovog komšije (koji se razume u kompjutere) uradio posao, bar bi nešto radilo.
[ agasoft @ 02.09.2015. 08:38 ] @
Ne znam...
Meni sve radi.
I korisnički i javni deo.
[ Java Beograd @ 02.09.2015. 08:40 ] @
Pa ne znam ...

http://www.telekom.rs
http://www.mts.rs/

Win 7, na tri vodeća browsera. Jok. Ništa.
[ Zlatko580 @ 02.09.2015. 08:43 ] @
Da je nedovršen tačno je. Da je u nekim delovima nepregledan i to je tačno.
Ali kod mene nema pucanja, a što se tiče username/pass jedno dva dana sam resetovao lozinku u svaki put kad hoću da se ulogujem mi izbaci da je pogrešna. Kasnije sam sasvim slučajno zaključio da kad resetuješ nova ne sme da liči na staru i treba da ima kombinaciju slova, brojeva i neki simbol.
Sve u svemu krajnje neozbiljno od njih, što i nije neko iznenađenje...
[ jablan @ 02.09.2015. 08:50 ] @
Ja dobijam timeoute non-stop. :)
[ agasoft @ 02.09.2015. 09:09 ] @
Evo, ovog trena, Windows 10 pro, Firefox, IE, mts.rs, radi odlično.
Mts.rs/mojmts portal, radi, prijavio se, pregledam usluge, sve stvarno
radi...
Bar ovog trena,,,
[ Slobodan Milivojevic @ 02.09.2015. 12:25 ] @
Sad baš loše radi (ubuntu 14.04 lts / forefox 40).
[ bachi @ 02.09.2015. 13:07 ] @
Sporo im radi portal i sporo im radi ona online prodavnica.

Doduše ne uvek, ali ipak često.
[ gilopile @ 02.09.2015. 13:14 ] @
Sve bih dao da se vrate na najstarije moguce verzije sajta, da tako ostane i nista ne cackaju vise. Pre 10 godina sve je radilo kao raketa. Yahoo mail-u sam pristupao za sekund, a sada mi treba 5 minuta da se logujem i procitam mail. Na starijim masinama koje nemaju 18GB Ram-a i quad core proc i da ne pricam...Software isto tako. Nijedna nova verzija nista drugo ne donese nego vise bagova...

Sve u svemu, nista nismo dobili sa ovim ektremno brzim netom, naspram dial up-a i tog vremena :)