[ igormil @ 04.09.2015. 23:40 ] @
Da li zna neko da mi objasni kako se koristi program Zoek?
Igor
[ valjan @ 05.09.2015. 00:23 ] @
Moraš završiti školu da bi ga koristio ;-) Šalu na stranu, aplikacija se koristi tako što unosiš skript, odnosno niz instrukcija, selektuješ opcije, klikneš na "Run script" dugme, i čekaš... Primer skripta možeš sam da izgooglaš, ali šta tačno znači koja linija uči se na specijalizovanim forumima gde se obučavaju ljudi koji pomažu pri otklanjanju infekcija i na forumima gde se okupljaju developeri koji ga razvijaju. To nikako nije alat koji bi pokrenuo na svoju ruku bez nekog dubljeg znanja, jer rezultat može biti gubitak svega i reinstalacija sistema. Na postoji korak po korak uputstvo koje bi proučio za par minuta i bacio se na rešavanje problema, nego moraš dobro da ga izučiš preko tih foruma pre nego uopšte pomisliš da ga isprobaš...
[ igormil @ 05.09.2015. 09:42 ] @
Hteo bih još nešto da te pitam Valjane da li je sasvim dovoljno što ja koristim u borbi protiv virusa i ostalih gamadi,Avast,Malwarebyte,ADW Cleaner i TDSS Kaspersky?
Ako je to dovoljno,onda ne moram da se bakćem oko Zoek-a jer je kako si rekao veoma kompleksan program.
[ valjan @ 07.09.2015. 10:00 ] @
To je kao da pitaš da li je za održavanje bašte dovoljno imati motiku, ašov i grabulje... Zavisno od potreba i veličine i vrste sadnica trebaće ti ponekad i makaze, crevo za zalivanje, prskalica za borbu protiv gamadi, lopata, vile, grabulje za lišće, rotofreza, kolica, strašilo... Isto tako i sa virusima, nekad je to što si pobrojao sasvim dovoljno, a nekad ti zatreba pomoć specijalizovanih sofisticiarnih alata... A sve zavisi od slučaja do slučaja...
[ igormil @ 07.09.2015. 13:28 ] @
OK,hvala na odgovoru.

Pozdrav.