[ crvenitornado @ 20.10.2015. 12:24 ] @
Imam windows 10. Po malo radim na web dizajnu. I jednostavno odradim stranicu, stilizujem forme i dugmice pomocu css stilova, nista komplikovano ali internet explorer i edge ne prikazuju te stilove vec forme prikazuju u klasicnom nestilizovanom obliku.
To se desava kada koristim externe stilove u posebnom fajlu. A kada stilove ugradim direktno u stranicu onda nema problema. Ali je suludo sajt od nekoliko desetina stranica da na svakoj stranici posebno definisem stilove.

Gde gresim?

Inace, i dan danas mi ne ide u glavu sto browseri razlicito prikazuju stranice ne vezano za ovu temu. Kad ce html pravila da budu striktna za sve browsere i da jednostavno da i html i javascript i css postanu pravi programski jezici, i da mora da se pise kod striktno tako da odgovara svim browserima, a ne da se kreiraju stilovi za svaki pretrazivac, to je bolesno.
[ dusans @ 20.10.2015. 12:33 ] @
Do tebe je sto posto - u Edge-u pritisni F12 pa vidi u konzoli šta ne valja.
[ crvenitornado @ 20.10.2015. 12:58 ] @






Nije kod mene problem!
[ whitie2004 @ 21.10.2015. 10:02 ] @
Dzabe ti da ga gledas u noutpedu. Poslusaj Dusana i poteraj to u IE + F12!

Pogledaj dali je taj CSS fajl ucitan ili imas neki problem sa dopremanjem. Pogledaj konkretno jel to taj' tvoj fajl ili je izbunario nesto iz kesa. Pogledaj za neki teg u DOMu jel postoje tvoje linije iz CSSa i dali su vazece ili ih je 'pregazilo' nesto drugo, vaznije ...

Bitno je da sagledas taj problem iz ugla kako ga IE vidi ...
[ crvenitornado @ 21.10.2015. 16:49 ] @
Zanimljivo, kad isti sajt prebacim na localhost pa ga odatle otvaram onda radi. Izgleda da nece iz foldera, jer su problem putanje...