[ Lavlja_Jazbina @ 23.11.2015. 05:41 ] @
Da li neko zna kako mogu odrediti kutsor,odosno da mu menjam prelazak sa monitora na monitor

a da je redosled koji ja hocu.




[Ovu poruku je menjao Lavlja_Jazbina dana 23.11.2015. u 08:03 GMT+1]
[ gilopile @ 23.11.2015. 06:19 ] @
Ako sam dobro razume osta hoces, onda jednostavno klikni na monitor koji hoces ( na tu kocku 1, 2, 3, 4 ) i drzi levi klik i pomeri ga misem ( dragg ) na mesto koje hoces da se nalazi, a samim tim i prelaz misa ce biti u zavisnosti kojim redosledom postavis.
[ Lavlja_Jazbina @ 23.11.2015. 06:52 ] @
Nije tako zato mi je to i problem.Mogu kucice da se pomeraju ali mis ponovo kapira glavni monitor pa tera onda po horizontali-

3 monitora su na ovom kompu jedan pored drugog a ovaj je iznad glavnog.Samo ako idem misem na drsno idem iz monitora u monitor.

Sta hocu.Centralni,levo desno i gore za ovaj cetvrti monitor.



Na slici kada idem desno ulazim u 3.Jos desno ulazim u 2.Jos desno ulazim u 4.

Iz 1 ne mogu ni desno,ni gore kao ni dole.

Da dodam. 1 i 3 su na jednoj kartici a 2 i 4 na drugoj,ako to ima neke veze sa ovim sto hocu.
[ Lavlja_Jazbina @ 23.11.2015. 07:09 ] @
Namestio.Isao sam na monitor 2 i stiklirao polje ( use this device as the primary monitor).

Na srednjem je ostao desctop a sada mogu levo desno i gore.

Niš ne diram,naranio svinju.:).Inace ionako,hvala.

[ gilopile @ 23.11.2015. 07:15 ] @
Odlicno! Mislio sam da ces pukim preslaganjem kockica resiti problem, ali sam se malo zaj... :) Davno sam imao 2 monitora i cackao ta podesavanja...
[ Lavlja_Jazbina @ 23.11.2015. 07:50 ] @
Iskreno,i pre sam ( druge makine) stiklirao tu opciju ali sadrzaj desktopa mi se uvek selio na monitor do glavnog,kako sam ubo ovo da odem na dvojku i stikliram,sam Bog zna.

Bitno da funkcionise i sada neka strikaju unos,a za sledeci set znam caku ili to od graficke zavisi.U svakom slucaju prenecu iskustva ovde.

Hvala.