[ Jing Jang @ 18.12.2015. 07:21 ] @
Imam problem sa ikonicom za internet na taskbaru kod Win 10.
Imao sam problema sa konekcijom na Win 10. Odradio sam reinstaliranje prvo Win 8.1 i tada nisam imao problema sa ikonicom. Na Win 10 posle podizanja sistema nakon nekoliko sekundi promjeni se izgled ikonice. Imam konekciju. Kako da resim problem?
Evo izgleda konekcije:

Not connested - Wireless communications is turned off
[ bachi @ 18.12.2015. 07:40 ] @
Klikni na to i isključi airplane mode.

http://windows.microsoft.com/e...ndows-10/turn-on-airplane-mode

E ti klikni isto to da isključiš.

Lepote uvaljivanja operativnog sistema za mobilne desktop korisnicima...
[ SlobaBgd @ 18.12.2015. 09:30 ] @
Au, koja glupost! Ja mislio - neki Android.
Stvarno nas ovi iz Microsofta tretiraju kao magarčine. Bile Gejtsu, vrati se, sve ti je oprošteno!
[ Jing Jang @ 18.12.2015. 17:35 ] @
Reseno! Instalirao sam Calculate i problem ikonice u taskbaru je resen.
[ calexx @ 19.12.2015. 00:04 ] @
Calculate ima drugu ikonicu u taskbaru? :)
[ Jing Jang @ 19.12.2015. 15:28 ] @
Kad sam instalirao Calculate, ikonica za internet je ostala, nije se vise gubila sa taskbara.
[ calexx @ 19.12.2015. 16:01 ] @
Kakve veze imaju neki novoinstalirani linux i ikonica u windows 10 taskbaru?
[ Jing Jang @ 19.12.2015. 16:26 ] @
E, to ne znam. Znam da sam na Win 10 kad sam koristio wi-fi konekciju imao pokusaj upada u moj sistem. Kasnije, kad sam pokusao da promjenim kljuc, pojavio mi se problem da mi to nikako nije uspjevalo. Reinstalirao sam Win 8.1 a potom dogradio na Win 10. Kod rada u Win 8.1 nisam imao problema sa konekcijom tj. internetom i wi-fi konekcijom. Cim sa instalirao Win 10 posle par sekundi mi se izgubila ikonica u taskbaru. To mi se stalno ponavljalo dok nisam instlirao linux. Odtada vise nisam imao problema sa ikonicom a ni sa wi-fi konekcijom. Pretpostavljam, radi se vjerovatno o tome, da mi je Win 10 zapamtio pomenut problem sa ikonicom na taskbaru i kad sam ga ponovo instalirao, javio se pomenti problem.