[ trki10 @ 18.12.2015. 15:01 ] @
www.ogledalofirme.com

Šta je Ogledalo Firme
Potpuno anonimno postavite komentar ili kolika je plata u firmi u kojoj radite ili u kojoj ste radili. Saznajte kolike su plate i šta ljudi misle o firmama na teritoriji Balkana.
Šta kažu zaposleni
Saznajte šta kažu zaposleni. Da li vole firmu, šta su prednosti a šta mane, da li odobravaju rad direktora i glavnih menadžera. Sve informacije su anonimno postavljenje a takođe ne postoji način da firma utiče na ono što je prikazano.
Kolika je plata
Saznajte kolika je plata u nekoj firmi. Da li gazda plaća na vreme, da li plaća mesečno, nedeljno, dnevno i slično. Sve informacije su kompletno anonimno poslate od strane korisnika, čija anonimnost je zagarantovana i kompanije ne mogu da utiču na informacije koje su poslate.
Zašto ovo radimo
Omogućavajući anonimno širenje vesti o firmi, korisnici konačno mogu da podele šta misle o kompaniji gde su zaposleni ili su bili zaposleni a da nemaju nikakvih negativnih posledica.
[ cika dacha @ 18.12.2015. 16:09 ] @
dobar sajt!
[ gilopile @ 18.12.2015. 17:06 ] @
Not bad. Bar mozes ko covek da se `istreses` na svoju firmu, a da ne popusis otkaz.
[ balavi @ 18.12.2015. 17:08 ] @
odlicno

iako se nagledas , sam, svega i svacega, vidis da ipak nisi ...
[ bakara @ 18.12.2015. 19:00 ] @
Dobar sajt...mada mi je interesantno u komentarima da se radnici najvise zale na to sto ne mogu da ne rade :)
[ cika dacha @ 19.12.2015. 12:21 ] @
Koje firme ste upisivali u pretragu? :-)
[ trki10 @ 25.12.2015. 12:59 ] @
Jako dobar sajt..bas sto kazete svako moze da napise anonimno al najveca je fora sto svi pisu da im je lose :D samo u drzavnom preduzecu je dobro..
[ Shadowed @ 25.12.2015. 13:03 ] @
Ono sot mi se ne svidja na sajtu je sto se mogu izlistati sve firme koje su u bazi ali ne postoji filter tipa "samo sa komentarima". Tako imas listu gomile firmi gde nista ne mozes da vidis.
[ strsljen_85 @ 03.02.2016. 08:47 ] @
Sjajna ideja, bilo bi dobro da postoji lista svih firmi, a zatim i sortiranje po nekom redosledu. Meni je bilo najinteresantnije da vidim sta misle zaposleni u firmama koje pruzaju usluge - npr. prodavnice, medicinske ustanove, banke...