[ CKode @ 13.04.2016. 11:11 ] @
Pozdrav,

Da li postoji nacin da se otkljuca telefon iz daljine, moj su navodno 'otkljucali' kada sam im poslao IMEI bez da mi posalju bilo kakav kod niti sam bio kod njih u servisu? U pitanju je samsung s7
[ moknarb @ 13.04.2016. 11:19 ] @
Ne postoji (jedino ako pod "remote" podrazumevaš da imaju pristup tvom telefonu putem nekog od programa za to pa da ti ukucaju kod)!
Moraš uneti kod kada ti to telefon, po umetanju druge kartice, zatraži.
Znači, moraš imati ispravan kod jer, ako se ne varam, posle trećeg pokušaja telefon se blokira.
[ CKode @ 13.04.2016. 11:25 ] @
Gde si brate, sta ima :D

Sve znam od toga, ali reko mozda sam zastareo mozda sad ima ta neka tehnologija. Da telefon komunicira sa nekim serverom ili tako nesto.
[ moknarb @ 13.04.2016. 11:27 ] @
U Beogradu imaš gomilu servisa koji ti to mogu uraditi pred tobom.
Ne razumem zašto eksperimentišeš?
[ CKode @ 13.04.2016. 11:29 ] @
Ne eksperimentisem, samo su mi rekli da to rade preko 'servera' , verovatno su mislili da sam pao sa grane pa da poverujem u tako nesto. Danas cu da odem do njih da vidim o cemu to oni pricaju.
[ dragan.djokic @ 04.06.2016. 12:54 ] @
Ma jok, te kodove servisi nalaze na ulicama a posle se pretvaraju da su ih kupili na tamo nekim "serverima".

Bitno je da ti nisi pao sa grane.
[ developer.serbia @ 24.02.2017. 01:21 ] @
Naravno da postoji remote otključavanje, meni je čovek do sada otključao preko 20 telefona. Date imei, uplatite novac na račun(firma je u pitanju - servis) i u roku od 24-48h dobijete kod.