[ sasaz @ 04.04.2004. 18:57 ] @
Posto skoro svaki prodavac isporucuje robu samo u ameriku ili amerika i kanada , da li je moguce da posto pobedim kao high bidder prodavac ipak posalje ovamo.Hoce li mi ostaviti negative feedback?Hteo sam da narucim neki pda ali skoro svaki je samo amerika,sta da radim?
[ Air Jordan @ 05.04.2004. 23:58 ] @
Nadji nekog koji salje worldwide.
[ malisha @ 06.04.2004. 00:37 ] @
hmmm ostaje samo pitanje KAKO PLATITI!!!! ja sam malo pratio neke laptopove.. i kad mi se jedan bas svideo i na kraju bi bila i OK cena (oko 650$) ja se raspitam kod nasih banki ... i dobijem sledecu informaciju:
mi NE MOZEMO da saljemo pare u inostranstvo... samo da primimo... znaci najo Western Union... a PayPal (inace najomiljeniji medju prodavcima) ne podrzava ove krajeve... Personal Check je retkost da iko prima.. ali svejedno ga ne mozes poslati..


Tako da.. nemoj se muciti....


P.S. Evo jos jedna tema za razmisljnje za poslanika Tasu....
[ ppaannttaa @ 07.04.2004. 00:06 ] @
a sta je sa bidpay-om.. da li se moze odavde sa visa karticom koristiti ovaj servis posto vecina prodavaca na e-bay prihvata i ovaj servis
[ MunzE @ 12.04.2004. 22:38 ] @
Ima polovicno resenje da probas sa Engleskom ili Svabijom, bice mnogo lakse sa placanjem.
[ Air Jordan @ 14.04.2004. 09:50 ] @
I kako placas prodavcima iz Engleske ili Nemacke?
[ SKOJ @ 14.04.2004. 19:08 ] @
Citat:
ppaannttaa:
a sta je sa bidpay-om.. da li se moze odavde sa visa karticom koristiti ovaj servis posto vecina prodavaca na e-bay prihvata i ovaj servis


Moze, ja sam kupovao bez problema, mada mi se prijatelji zale da im je zadnjih par sedmica odbijao VISA kartice.
[ sasaz @ 17.04.2004. 16:22 ] @
na bidpay su mi odbili pre neki dan, ne znam zasto imam duplo vise na racunu od cene robe,ovi nasi u banci ne primaju dolare na racun kazu to se sama vrsi konverzija...Ne znam sta da radim