[ kajtaz98 @ 16.05.2016. 23:12 ] @
poz ljudi pomagajte kako da uklonim ovo s**** znaci bilo gde da udjem trazi mi to znaci preko nosa vise! :/
[ gilopile @ 16.05.2016. 23:26 ] @
Nista lakse, uradis ovako:

************************ *** *********** *******

you must enter the CAPTCHA if you want to see answer

[ kajtaz98 @ 17.05.2016. 19:38 ] @
ne razumem
[ djoka_l @ 17.05.2016. 21:05 ] @
Pa zeza te, da bi video odgovor, navodno, treba ti captcha.
To pod jedan, a pod dva, kako te nije sramota da tražiš odgovor kako da ukloniš captcha sa thepiratbay sajta. Nije ti dovoljno što kradeš filmove i softver, nego bi hteo da to radiš još brže?
[ kajtaz98 @ 17.05.2016. 21:24 ] @
da je samo pirate bay nego na svaki sajt filmovizija, i na elitesecurity mi trazilo i na mnoge druge a kad sam ulazio na piratebay tad mi doslo preko nosa
[ kajtaz98 @ 17.05.2016. 21:26 ] @
dal zbog interneta ili zbog cegai reinstalaciju odradim i opet i mnogo sta sve sam radio i opet
[ whitie2004 @ 18.05.2016. 08:47 ] @
Citat:
kako da uklonim ovo ...

To kao da si pitao : kako da uklonim kasirku iz samoposluge. Stalno mi trazi da platim sto sam kupio. Probao sam i pre i posle podne, pokusao sa kravatom, pokusao da se posisam ...

Shvati da je napravljeno da to bude tu i da ne mozes da ga zaobidjes ili uklonis. Ako ti se ne svidja kasirka idi tamo gde je nema : biblioteka ili u park, pored reke ...

Tebi preporucujem da te sadrzaje skidas sa torenta ... raspitaj se o tome!
[ SlobaBgd @ 18.05.2016. 09:19 ] @
Ovde je na dalu neki malware koji se trpa svuda.
@kajtaz98
Skini i pokreni Adwcleaner, klikni na Scan, pa kada završi sa skeniranjem, klikni na Clean. Program će tražiti restart kompjutera, i kada se komp restartuje videćeš izveštaj šta je sve obrisano. Ako nakon toga sve radi bez greške, ponovo pokreni Adwcleaner i klikni na Uninstal.







Kada sve to završiš, skini, instaliraj i pokreni Malwarebytes Anti-Malware, i skeniraj kompjuter tim programom. Takođe, pazo šta skidaš i na kakve sajtove ideš, i koristi pouzdan antivirus i Malwarebytes Anti-Malware.
To što ti se ista stvar događa odmah po instalaciji ovog Windowsa je indikativno: ili imaš budženi Windows sa ko zna kakvim malware-om ugrađenim u instalaciju, ili browsere skidaš sa nepouzdanih sajtova.
[ kajtaz98 @ 18.05.2016. 15:01 ] @
Skidam browsere sa originalnih sajtova, vec sam radio to sa AdwCleaner nije uspelo ali nisam posle njega sa Malwarebytes pa cu sad ponoviti postupak ponovo
[ kajtaz98 @ 08.06.2016. 12:51 ] @
ljudi sad mi bilo sta da kopiram na usb pravi shortcut :/ evo sad pokrecem malwarebytes pa da vidim
[ SlobaBgd @ 08.06.2016. 15:39 ] @
Dobro si se setio da pokreneš antivirus/antimalware.
Za shortcutove na fleški pogledaj ovu temu: http://www.elitesecurity.org/t...CShield-proizvod-domace-pameti
[ kajtaz98 @ 08.06.2016. 17:07 ] @
haha :D inace nikad nisam koristio ni jedan antivirus niti malware odrzavao sam racunar ali nikad nisam imao problema godinama nego sad :/ koja li budala izmisli ovo :D i fleseve ne guram svugde vise, problem je sto kad sam pokusao da uradim reinstal windowsa nece da butuje 3-4 cd-a ali to je vec off topic hvala
[ kajtaz98 @ 08.06.2016. 17:11 ] @
nikako da stignem nista da uradim ceo dan popravljam neki tv :D
[ kajtaz98 @ 08.06.2016. 17:21 ] @
ne pomaze ni mcshield problem je sto mi je taj virus na kompu pa sad koju flesku stavis odmah salje na nju i dalje i dalje, malwarebytes ga verovatno ne moze videti kao virus jer je dobro skriven, pokusavao sam i preko cmd nista, jedino mi preostaje reintalacija, ali nece izgleda rikno i citac :D a na usb ne mogu da ubacim aa Boze baci ciglu i budi precizan :D