[ IgorCH @ 22.06.2016. 10:49 ] @
Ćao drugari evo odmah da krenem sa pitanjem,moja buduca supruga je u Betrajbung 18000 chf,razvela se od bivseg muza sa kojim ima decu,mora da plaća Alimentaciju, ja i ona tek treba da se venčamo jer čekamo blizance 5 mesec evo vec lagano ide,zivimo zajedno zanima me kako ja da dobijem papire ako je ovakvo stanje: 1.Betrajbung
2.Alimentacija
3.Na Birou za Nezaposljene
Dobre stcari su: 1. TRUDNA SA MNOM ČEKAMO BLIZANCE
2.Nije nikad uzimala Socijalu
3. Venčaćemo se za par dana.
Kad se vencamo predajemo papire u Komunu.Neka nam je bog u pomoći. Ja mislim da ni jedna zemlja na svojetu ne moze razdvojiti muza i zenu tako da Svajcarska nije mimo Svijeta.Moja buduca zena je 25 god u CH ima stalnu C vizu. Nikada ranije nije imala Betrajbung.Molim vas da mi iskreno odgovorite na moju temu koje su mi sanse da dobijem tu B vizu.??Imamo stan dovoljan za nas ali ne i za nasu buducu decu,termin je decembar ako bog da srece bar malo da sve bude uredu.Javljam se sa novim informacijama kad budemo predali u Komunu papire.












[ član @ 23.06.2016. 07:09 ] @
druze nista licno, ali... ima li uopste u toj Svajcarskoj nekoga ko radi?! u svakom drugom postu vezanom za CH pominje se: nezaposlen, Arbeitslosgeld, socijala i sl., a svi bi hteli da se udaju/zene dovode familiju u CH, studiraju...
[ IgorCH @ 23.06.2016. 08:17 ] @
Naravno da ima moja supruga ima 23 god radnog straza i ona je na biro zato jer je trudna,i nemoj da si tako drzak!!! Ja necu da sedim ako dobijem papire vec da radim!!!! Ti mislis da je ovde lako???????? Mislis li??????????
[ peromalosutra @ 23.06.2016. 08:31 ] @
Ja mislim. Svakako lakse nego ovdje, zato ljudi i idu. :)
[ član @ 23.06.2016. 08:43 ] @
znaci u CH kad se ostane u drugom stanju sledi momentalni otkaz?
[ anon115774 @ 23.06.2016. 09:27 ] @
Da, oce to tako. Pogotovo u Svajcarskoj :)

Toliko je tesko i lose tamo da bi se on odmah vratio samo eto... ne moze da se vrati zbog ljubavi inace prvim avionom bi se vratio :)
[ IgorCH @ 23.06.2016. 09:57 ] @
Nije to tako kako vama izgleda. JA SAM OVDE JASNO POSTAVIO PITANJE,U NADI DA MI NEKO NORMALNO ODGOVORI.

[ IgorCH @ 23.06.2016. 10:00 ] @
Razlog zasto je neko promenio Kanton,mesto boravka zato sigurno postoji jak razlog,nisam rekao da ako zena ostane trudna dobije otkaz jednostavno niste razumeli nista sta sam ja napisao i ne ocekujem ja od vas nista.
[ IgorCH @ 23.06.2016. 10:06 ] @
Zasto vi svi mislite da ovde tece med i mlijeko i kad ste toliko pametni ajde dodjite vi u CH i nadjite nekog da vam pravi papire,a da vam za tu uslugu ne uzme dobre novce.Ja sam imao srecu upoznao sam zenu sa kojom sam godinu dana i za tu godinu mi danas cekamo dve bebe i ako bog da zdravlja u decembar je termin,briga mene za papire i za te gluposti.Ja cu ih dobiti u to sam siguran i javicu vam se uskoro sa najnovijim vijestima.Sad mi je na prvom mjestu da mi je zena dobro i nase bebe.
[ član @ 23.06.2016. 11:32 ] @
Citat:
IgorCH: Zasto vi svi mislite da ovde tece med i mlijeko i kad ste toliko pametni ajde dodjite vi u CH i nadjite nekog da vam pravi papire,a da vam za tu uslugu ne uzme dobre novce.Ja sam imao srecu upoznao sam zenu sa kojom sam godinu dana i za tu godinu mi danas cekamo dve bebe i ako bog da zdravlja u decembar je termin,briga mene za papire i za te gluposti.Ja cu ih dobiti u to sam siguran i javicu vam se uskoro sa najnovijim vijestima.Sad mi je na prvom mjestu da mi je zena dobro i nase bebe.

pricaj nekom drugom te price! ozenio si se ti zbog papira, videlo se jos iz prvog posta!
[ IgorCH @ 23.06.2016. 12:26 ] @
Moja zena je 79 god ja 82. I nije istina da sam se ozenio zbog papira.
[ IgorCH @ 23.06.2016. 12:28 ] @
Ovo je zivi dokaz da je covjek postao od majmuna. Pa majmunu bi orden dao sto bar malo vise bi razumeo nego covek.
[ IgorCH @ 23.06.2016. 12:29 ] @
Sta bre vi hocete od mene,pozivam administratora da slobodno blokira ovaj post! Idemo na vredjanje.
[ Lacika.1991 @ 23.06.2016. 12:38 ] @
A gde si ti nju upoznao? :D pa si završio u švici bez papira :D svi misle da se ženiš zbog papira jer tvoj post objašnjava upravo situaciju koju svi prolaze koji se žene zbog papira :D svi su tamo,svi su pred venčanje,i niko papire nema :D i naravno niko ne radi :D

i naravno sve čestitke za blizance :D nek su živi i zdravi :D
[ član @ 23.06.2016. 12:56 ] @
Citat:
IgorCH:Moja zena je 79 god ja 82.
Citat:
IgorCH:Naravno da ima moja supruga ima 23 god radnog straza

Znaci sa 12 god. je dosla u CH, a sa 14. pocela da radi?
sad ti potpuno verujem da je tezak zivot u Svajcarskoj kad i deca od 14 god. moraju da rade!
[ član @ 23.06.2016. 12:59 ] @
Citat:
Lacika.1991:A gde si ti nju upoznao? :D pa si završio u švici bez papira :D svi misle da se ženiš zbog papira jer tvoj post objašnjava upravo situaciju koju svi prolaze koji se žene zbog papira :D svi su tamo,svi su pred venčanje,i niko papire nema :D i naravno niko ne radi :D

ako ti Igor ne odgovori, mozda ti ova pesma da odgovore na neka pitanja :)

[ IgorCH @ 23.06.2016. 13:00 ] @
Da zaboravio sam da naglasim da imam Hravtski Pasos Evropske Unije. I tako svi koji misle da nesto mozete zelim vam ugodan i prijatan dan!
[ Lacika.1991 @ 23.06.2016. 13:07 ] @
Citat:
član:
Citat:
IgorCH:Moja zena je 79 god ja 82.
Citat:
IgorCH:Naravno da ima moja supruga ima 23 god radnog straza

Znaci sa 12 god. je dosla u CH, a sa 14. pocela da radi?
sad ti potpuno verujem da je tezak zivot u Svajcarskoj kad i deca od 14 god. moraju da rade!


kakav robovlasnički sistem a :D
[ IgorCH @ 23.06.2016. 13:07 ] @
Dobra pjesma ali na zalost tvoju ne pronalazim se u njoj.Inace sam imucan bio i pre dolaska u CH.Ja nisam neko ko je dosao kao Azilant vec sa pasosem EU to jest moje domovine Republike Hrvatske! I Molim vas najljubaznije bez upadica i vredjanja jer sam spreman za sve vas koji me uvredite na bilo koji način podnijecu tuzbu za uvredu osobnih prava! Gospodo najljubaznije vas molim da se suzdrzite od komentara ovog posta! Ovo je javno UPOZORENJE!!!
[ IgorCH @ 23.06.2016. 13:11 ] @
SA KOJIM BRE PRAVOM IMATE DA VRIJEDJATE ???
Svako svoj krst nosi!!!

[ Lacika.1991 @ 23.06.2016. 13:12 ] @
Tužba za uvredu osobnih prava? :D da li si ti svestan da si ti na forumu,na kome svako iznese svoje mišljenje? :D bem ti današnje muškarce sve neki od sapunice napravljeni :D mama mama neki čika me uvredio :D

A što se tiče "tužbi" to možeš da obesiš mačku o rep,kao prvo identitet pola ljudi ovde ne možeš ni da otkriješ zbog tehničkih stvari u koje se ne razumeš :D nisi ti baš najbistriji momak na svetu? :D

i kao drugo,prozvao si diskutante majmunima,dok ka tebi nije upućena ni jedna ozbiljna uvreda koliko mislim,nego OPTUŽBA :D to nije isto :D

i kao treće :D što je veoma malo verovatno da žena koja je 20 i kusur godina u švici nema blage veze kako funkcioniše papirologija u švici nego ti pitaš totalne strance na forumu :D kako to objasni mi majke ti?
[ IgorCH @ 23.06.2016. 13:24 ] @
Javno upozorenje tuzicu svakog onog ko udara na moju osobnu licnost!
[ IgorCH @ 23.06.2016. 13:26 ] @
Ajde prestanite vise gledajte svoja posla!!
[ SonjiCA505 @ 23.06.2016. 13:31 ] @
Igore , poslala sam Vam privatnu poruku ako Vam trebaju neki odgovori javite se
[ Lacika.1991 @ 23.06.2016. 13:46 ] @
Možeš ti da tužiš koga hoćeš,al ti se matematika ne slaže :D

znači tvoja žena je zaposlena od svoje 14-e godine? :D
[ anon115774 @ 23.06.2016. 13:47 ] @
Citat:
IgorCH:
Moja zena je 79 god ja 82. I nije istina da sam se ozenio zbog papira.


Zar nisi rekao da ona ima 23 godine staza? Pa sa koliko godina je pocela da radi u Svajcarskoj?
[ anon115774 @ 23.06.2016. 13:51 ] @
Citat:
IgorCH:Zasto vi svi mislite da ovde tece med i mlijeko i kad ste toliko pametni ajde dodjite vi u CH i nadjite nekog da vam pravi papire,a da vam za tu uslugu ne uzme dobre novce.


Pa pazi, u principu postoji velika razlika izmedju vas koji se zenite zbog papira i socijale i nas koji odlazimo negde radi boljeg posla i zivota.

Kada se zenis zbog socijale onda prodjes tako kako ti prodjes - moras da platis advokata da ti sredjuje sve i svasta i na kraju ce da te kosta nevidjeno.

A kada odlazis negde tako sto prvo nadjes posao onda ti firma zavrsi sve i ne moras nista da placas niti da se treses da li ce nesto da prodje kako treba ili ne.

Nego... kad si vec otisao tamo sa svemogucim EU pasosem, kako to da ti trebaju uopste papiri? Zar nije taj all-mighty EU pasos sam po sebi dovoljan da kad mahnes njim pola Svajcarske popada u nesvest od uzbudjenja i odusevljenja?
[ član @ 23.06.2016. 14:02 ] @
Citat:
IgorCH:Dobra pjesma ali na zalost tvoju ne pronalazim se u njoj.Inace sam imucan bio i pre dolaska u CH.Ja nisam neko ko je dosao kao Azilant vec sa pasosem EU to jest moje domovine Republike Hrvatske! I Molim vas najljubaznije bez upadica i vredjanja jer sam spreman za sve vas koji me uvredite na bilo koji način podnijecu tuzbu za uvredu osobnih prava! Gospodo najljubaznije vas molim da se suzdrzite od komentara ovog posta! Ovo je javno UPOZORENJE!!!

ne znam za ostale diskutante u ovoj temi al ja sam se ziv u*ro zbog pretnje tuzbom!
nadam se da kolege sa teme nece zameriti ako ti se izvinim u ime svih nas ako smo te uvredili kad smo te uhvatili da lazes.
dobro, desava se... ajde sad prijatan da i pozdravite Vasu mamu! :)

[ IgorCH @ 24.06.2016. 00:41 ] @
Sta bre vi hocete vise od mene?
[ IgorCH @ 24.06.2016. 00:48 ] @
Vidim određenu dozu gorčine u tom postu,iskazujes bes i ljubomoru to nije dobro za tvoje mentalno zdravlje ja sam se ovde javio cisto informativno i pokajao sam se.

Nema razloga da bijes bitku sa sobom i da se preterano uzrujavas oko mog slucaja,ja nisam jedini koga ti mozes konentarisati,zato te molim da me u sirokom luku zaobidjes.

Ja nisam duzan ovde nikome polagati racune,niti odgovarati na pitanja,zasto sve ovo radis pokazujes otvoreno ljubomoru zasto ja imam a ti nemas nije moj problem vec tvoj,sta god da si mizerno mi je da se spustam na tvoj intelektualni nivo i polemisem bilo sta jer sve je receno
[ IgorCH @ 24.06.2016. 00:58 ] @
Molim vas najljubaznije pre bilo kog odgovaranja procitajts moj post,ja se nisam ozenio zbog nikakvih papira i socijale,vec zbog ljubavi i buduce djece koju cekamo,jos manjr me interesuje da se ovde ja vama pravdam zasto i zbog cega! A sta muslite da je lako ovde dobiti to sto vi pisite dodjite sami pa se uberite .Ja ne moram da trazim socijalu od drzave ja imam novca dovoljno za zivot.
[ IgorCH @ 24.06.2016. 01:01 ] @
Za uvredu casti tuzicu vas Međunarodnom Sudu u Strazburu.Moj Advokat online prati vase uvrede trazicu od svih vas da plaltite jaznu,znam tacno vasa imena i prezimena!
[ Java Beograd @ 24.06.2016. 07:56 ] @
Mogao bih da iznesem svoje lično iskustvo sa dobijanjem papira u CH, (nije potpuno isti slučaj, ali je sličan)

Ali Igor bi morao javno da obeća da mene neće tužiti Međunarodnom Sudu u Strazburu.
[ zetaxx018 @ 24.06.2016. 07:59 ] @
Imena i prezimena ne znas zato se i sale sa tobom. Ovde su uglavnom IT strucnjaci koji odlicno znaju kako ovo sve funkcionise.
Tebi je bolje da se obratis advokatu tamo u Svici. Trazio si nekog ko je imao slicno iskustvo i nisi nasao. Bez advokata svaki potez je rizican.

A to da li se ozenio zbog papira pa koga briga. Svaki dan gledam te devojke a od skora i mladice koji se iz 'ljubavi' zene.
Ruzna devojka iz Svice a lep decko iz okoline Nisa. Lepo ona novcem kupi njega on dobija pasos a ako se razvedu posle par godina to je njen problem. Ona takvu priliku nebi mogla da nadje tamo, ovako dobila par godina srece. To se jasno vidi kada neko promeni par lepotica siromasnih i onda ozeni gabora iz inostranstva. Sto bi rekla jedna moja rodjaka koja se isto udala iz 'ljubavi' u Becu: "svaki q je isti". Jedino je lose to, kada dodju na odmor glume nevidjenu srecu i gospodu zeljnu dokazivanja ko koliko ima. Ali takva smo zemlja i ljudi.
[ branko tod @ 24.06.2016. 08:12 ] @
Igore, pusti bandu. Da ti čestitam na predstojećem srećnom događaju.
Dvoje dece je baš divan dar, želim vam da porastu u srećne Švajcarce.

_______________________________________________________

A ovo si pisao pre nekoliko meseci:

Citat:
IgorCH:
Nije Tačno da moras da vraćeš bilo koje pare kad počnes da radiš,to se gleda radni staž.Moja supruga je na šteplanje od novembra meseca prosle godine,i penalizovana je iz razloga jer je njen poslodavac napisao da je ona dala otkaz,i u isto vreme napisano da je poslodavac taj koji je prekinuo njen radni odnos.Ako imas decu onda primaš 80% od plate ukoliko nemas 70% primas to se racuna od tvoje ukupne mesečne plate.Kao što si rekao da si dobio B vizu čisto sumnjam da imas bilo kakva prava na šteplanje.A što se Socijale tice ako je uzmes poništiće ti vizu jer si je tek dobio.A i nećeš da nam objasniš na koji način imaš vizu. I moja supruga je u CH 25 godina i ima C stalnu vizu i 23 god radnog staža.


Šta je to "šteplanje"?
[ Lacika.1991 @ 24.06.2016. 08:31 ] @
Advokat online prati postove :D Druže moj za sudsku tužbu ti treba nešto malo više od imena i prezimena :D

Imaš novaca kako kažeš...imaš ženu koja je 25 godina tamo..imaš "EU" pasoš... i ti se vučeš po forumu i pretiš sudskim tužbama i glupiraš se?

ko koga laže,svaki idiot na ovome svetu bi se prvo obratio ženi za pomoć oko papira,jer jelte ona je tamo 25 godina trebalo bi da ima pojma kako funkcioniše kompletna imigraciona politika,ako ona ne zna..platiš advokatu koji zna i sve ti lepo reši bez mnogo cimanja.

I onda ova tvoja kompletna priča se svede na dve stvari

1. nisi baš najbistriji čovek na svetu
2. notorna lažovčina.

[ IgorCH @ 24.06.2016. 08:57 ] @
Da li mozete da prestanete da olajavate vise i da se ne mesate u tudje dvoriste,budala sam bio sto sam uopste ovde postavio pitanje,apsolutno znam kako funkcionise imigraciono ovde i znam sta treba od papira,vi dobro ne citate tekst koji je napisan i u tome je cela sustina.Vise ne odgovaram nista.Javicu se ali kad sredim papire.
[ član @ 24.06.2016. 09:10 ] @
OK ti javi onda kad zavrsis papire, a vidimo se mi svakako i u Strazburu na ročištu! :)

pozdrav!
[ Jovan1970 @ 24.06.2016. 09:27 ] @
Ljudi ovo je bolje od filma.
[ IgorCH @ 24.06.2016. 09:44 ] @
Xaxa
[ IgorCH @ 24.06.2016. 09:56 ] @
Napravili ste citav film od ovog posta.Za dobrim konjom se prasina vazda dizala.
[ IgorCH @ 24.06.2016. 09:58 ] @
E baba mi jedna iz Amerike nudi da idem kod nje ja i zena da radimo.
[ član @ 24.06.2016. 09:58 ] @
Citat:
IgorCH: Za dobrim konjom se prasina vazda dizala.

lepo je sto si samokritican!
[ IgorCH @ 24.06.2016. 10:17 ] @
Hahahahaha
[ branko tod @ 24.06.2016. 10:38 ] @
Citat:
IgorCH: Da li mozete da prestanete da olajavate vise i da se ne mesate u tudje dvoriste,budala sam ...


Nije lepo biti takav, Igore. Ja ti čestitam i poželim sreću što
ćeš postati otac dvoje dece, a ti tako. Stvarno nije to uredu.
Gde je kućno vaspitanje, dobri maniri? Nije to za zapad.
[ IgorCH @ 24.06.2016. 10:58 ] @
Ljudi dovidjenja i lep pozdrav.
[ Lacika.1991 @ 24.06.2016. 11:16 ] @
ma nek su deca živa i zdrava to je najbitnije :D jbš papire :D
[ anon115774 @ 24.06.2016. 14:38 ] @
Citat:
IgorCH:
E baba mi jedna iz Amerike nudi da idem kod nje ja i zena da radimo.


Jel baba vec 100 godina zivi tamo a ima vec 300 godina radnog staza?

Nego, kad treba da dodjemo u Strazbur? Aj vidi sa advokatom ako mozemo svi da dodjemo u isto vreme pa da se utalimo za prevoz da nas izadje jeftinije. A i da organizujemo neki rostilj kad smo vec tamo.

E da, a i mi cemo tebe da tuzimo jer ne umes da lazes kao covek ali cemo kao olaksavajucu okolnost da ti uzmemo to sto nas nevidjeno zabavljas.
[ IgorCH @ 24.06.2016. 16:34 ] @
Duhovito duhovito dirnut sam vasom poezijom i kao i uvek masta moze svasta! Samo vi mislite da vas lazem samo mislite vi ocigledno nemate pametnijeg posla vec da se zaludjujete sa ovim glupostima i pisanjem u prazno.Odustao sam od kolektivne tuzbe ne mogu da se zamaram sa vama veliko je ovo opterecenje za mene i zaista ne smijem da se nerviram....
[ Lacika.1991 @ 24.06.2016. 17:54 ] @
odustao si od kolektivne tužbe :D sve se meni čini da ti nemaš ni za hleba a ne za tužbu,tu iznosiš neke tvrdnje koje nemaju veze sa životom,u pravosudni sistem se ne razumeš..žena ti je 25 godina tamo ne razume se u imigracionu politiku,otišao si sa putovnicom tu tražiš vize..

a ono što nikako nisi objasnio u svim ovim tvojim pzdarijama je kako to da ti je žena zaposlena od svoje 14e godine sa punim radnim stažom? :D

toliko gluposti si izneo u par poruka i očekuješ da te neko shvati ozbiljno?

bolje da si samo napisao,kako da se dočepam vize u švici...i naleteo bi na krš predloga sa svih strana..a ti si se upustio u nešto iz čega ne možeš ni sam da se iščupaš,pretiš nekim tužbama i ko zna čime..i onda sve u fazonu "nemojte mene ja sam dobar a vi me ne razumete"

e pa druže uleteo si na forum koji posećuje mnogo ljudi i gde se uvek cenio i dobijao iskren i kvalitetan savet oko ozbiljnih stvari,ali samo ukoliko je ozbiljno i pitanje..
[ branko tod @ 24.06.2016. 20:06 ] @
Citat:
IgorCH:
Odustao sam od kolektivne tuzbe ne mogu da se zamaram sa vama veliko je ovo opterecenje za mene i zaista ne smijem da se nerviram....

Uh, uh! Da ne pobaciš?
[ IgorCH @ 24.06.2016. 20:54 ] @
Takvi kao ti sigurno snikad nece docepati vize! I nije ovo Svica vec Svsjcarska i uskoro se mijenja zakon nece vise niko moci da dodje ovde.
[ anon115774 @ 24.06.2016. 21:13 ] @
A tebi bas nikako ne polazi za rukom da shvatis da si ti jedini na ovoj temi koji hoce da se "docepa" vize?

Mi ostali koristimo mnogo regularnije nacine od tvog.

A to sto si izjavio da se menja zakon pa da niko vise mece moci da dodje - samo si dokazao da si klasican balkanac koji samo gleda kako da on sebi zavrsi posao a svi ostali posle njega ne smeju nikako da uspeju. Prototip balkanskog gastosa.
[ član @ 24.06.2016. 21:22 ] @
Citat:
IgorCH:uskoro se mijenja zakon nece vise niko moci da dodje ovde.

i ne samo zakon... ja sam cuo da ce da zidaju i zid oko cele drzave i da ce postave snajperiste na svakih 200m ako neko slucajno pokusa da dodje u Svsjcarsku!
[ Lacika.1991 @ 24.06.2016. 21:29 ] @
pa većini nas bato moj ni ne trebaju nikakve vize,džabe proklinješ ima ovde ljudi koji su vize dobili na osnovu ZNANJA I TRUDA! ima ljudi kojima vize nisu potrebne jer poseduju neko drugo državljanstvo..ima ljudi koji su tamo i rođeni a ti o tome nemaš pojma jer! NEĆETE NIKADA DOBITI VIZE :DDDD
[ IgorCH @ 24.06.2016. 21:32 ] @
DOVIDJENJA I MOLIM TE OSTAVI ME VISR NA MIRU! Sto ste se navrzli na mene vise,nista mi ne vjerujete i ne morate to je vasa stvar.
[ Lacika.1991 @ 24.06.2016. 21:34 ] @
evo ti meni samo objasni tu pojavu da tvoja žena u "švici" radi od svoje 14e godine i ja ću te ostaviti na miru drage volje..bez ikakvih problema..
[ sonus70 @ 24.06.2016. 22:08 ] @
^^Bila antlogor na "staro gvožđe kupujeeeem" vozilu
[ IgorCH @ 24.06.2016. 22:22 ] @
Ovde radis i ides u skolu normalno to je 50% imas pola plate sta je to cudno? Ovde ima puno poslova koje zensko moze da radi,od raznih prodavnica do raznih butika i slicno,samo u ovom jantonu gde smo mi najvise posla ima za muskarce,ona je na trudnickom sada i ima 90% plate. Ja uopste ne moram da odgovaram na ovu temu,ali eto da ne bude da nesto izbegavam ili kako ste vec rekli da lazem.
[ Lacika.1991 @ 24.06.2016. 22:29 ] @
Iz kog razloga sam ja ubeđen da u "švici" je zabranjeno zapošljavanje osoba ispod 15 godina? po tvojoj matematici ona je još uvek imala 14..blizu si :D

| Swiss Employment Law

Young workers

The employment of children under the age of fifteen is
prohibited, but there are certain narrowly-tailored
exceptions, namely:
a) for children over thirteen under specific circumstances
and
b) for children under fifteen who contribute to cultural,
artistic, or athletic performances or who work in
advertising

zakon kaže tako.
[ IgorCH @ 24.06.2016. 22:44 ] @
I na tarabi pise p*čka.
[ IgorCH @ 24.06.2016. 22:44 ] @
I na tarabi pise svasta.
[ branko tod @ 25.06.2016. 18:34 ] @
Citat:
IgorCH:
I na tarabi pise p*čka.

Šta je, probao si pa boli.
[ IgorCH @ 25.06.2016. 19:40 ] @
Xaxa....Nisam ja kao ti da te navigavija prati i u njivu i kukuruze ti bi mislio da je to pravi put! Samo zato jer je to neko rekao!!!
[ IgorCH @ 25.06.2016. 19:40 ] @
**Navigacija**
[ branko tod @ 27.06.2016. 18:51 ] @
Vidim da ti je navigacija pomogla da se pogubiš po Švici.
Baš je gadna administrativna magla tamo.
[ elmagico @ 28.06.2016. 09:19 ] @
Ajde bre ostavite coveka na miru, zar vam nije dovoljno sto vas je za dzabe nasmejao, gde to danas ima. Osim ako niste iz SRB i gledate Vucka na TV.

Moze zena da mu radi od 14 godine nije to problem. U CH cim krenes u srednju skolu pocinjes da staziras i da primas platu dok studiras tj dok si u srednjoj skoli. Naravno ne racuna se to u staz kao sto on prica ali nema veze. Mnogo je veci problem to sto ona placa alimentaciju i deca njoj nisu dodeljena. To znaci da nesto nije uredu sa tom zenom. One su inace u CH zasticene kao beli medvedi u Africi. Mora da je neka narkomanka ili alkos.
[ IgorCH @ 28.06.2016. 15:29 ] @
Mogu da kazem samo neka vas je stid i sramota,tako pricajtw za vasu zenu da je narkomanja. Ovo sto vi ovde radi je smesno vi niste ljudi vec zivotinje.
[ IgorCH @ 28.06.2016. 15:31 ] @
Samo bijes iz vas izlazi nista vise svi ste patoloski ljubomorni ljudi da mi se gadi sto sam ovu temu j otvori. Zao mi je zaista ,trositi vise reci na sve vas.I eto da vam skratim muke dobio sam vizu i pocinjem da radim. I zbogom zauvek!!!!!

[Ovu poruku je menjao IgorCH dana 28.06.2016. u 16:42 GMT+1]


[ IgorCH @ 28.06.2016. 15:33 ] @
Ovo zvijeri nebi pisali sto ste vi pisali. JA VISE SA VAMA NEMAM O CEMU PA PRICAM.I proklet bio dan kad sam ovdje bilo sta napisao.
[ IgorCH @ 28.06.2016. 15:38 ] @
A ti sto si rekao da je moja zena narkoman,tebe ce bog da kazni to upamti,kaznio je svakog ko mi se i malo zamerio. Videces i sam polako,bog nije mačka da odmah grebe oči.Kad te bude bolelo i budes gorio u paklu setićeš se gde si pogrešio. Moje nije da nikome od vas sudim samo ko se sa mnom kači vatrom se poigrava .Javio sam se kao čovek da pričamo razmenimo iskustva mišljenja vi ste počeli da me napadate sramota ali zaisto sramota i to prava,pitam se da li postoji neko ko prati ovaj sajt ili ovde pise ko god i šta mu padne na pamet..
[ IgorCH @ 28.06.2016. 15:45 ] @
Dok je i vijeka i svijeta Srbi su bili najgori narod za sebe.Nije uzalud ostala poslovica " Nedaj bože da se Srbi slože"....
[ IgorCH @ 28.06.2016. 15:47 ] @
Zaista mi je zao,sto ste takvi ljudi a dosta bi vam toga rekao i siguran sam da bi to i nekom pomoglo,ali ne zelim jer ste svi takvi kakvi ste.


Dacu vam šansu kolektivno da se svi izvinete,i mozda vam neke cake otkrijem...

To je na vama!



Ja čekam.
[ IgorCH @ 28.06.2016. 16:00 ] @
Ova slika je moj protest protiv zlih jezika i pokvarenih dusa.
[ član @ 29.06.2016. 06:08 ] @
Igore - dobri konju (kako sam sebe nazivas) ja mislim da preko ovakvih uvreda na racun zene narkomanke ne bi smeo tek tako da predjes! ipak ti da razmislis ponovo o onoj tuzbi... elmagico ti je vec tu u CH, njega mozes i tu pred nekim lokalnim sudom da tuzis, ne moras kao nas nas ostale u Strasbourgu!

[ elmagico @ 29.06.2016. 08:06 ] @
Igore smekeru stari, ajde reci samo sto ti zena nije dobila pravo na decu i da zavrsimo pricu. Ja sam naveo samo nesto kao mogucnost, mozda nije to, mozda je nesto sasvim trece, sizofrenija, itd. Nesto od cega i ti izgleda bolujes.
[ anon115774 @ 29.06.2016. 09:34 ] @
Citat:
IgorCH:tebe ce bog da kazni to upamti


Zar nece sud u Strazburu da ga kazni?
[ nele1 @ 29.06.2016. 11:35 ] @
Ahahahaha hahahhaha
Odavno se nisam lepše nasmejao...

Citat:
IgorCH:
Da zaboravio sam da naglasim da imam Hravtski Pasos Evropske Unije. I tako svi koji misle da nesto mozete zelim vam ugodan i prijatan dan!


A mene bi bilo sramota da kažem da imam rvacki pasoš...

[ IgorCH @ 30.06.2016. 14:53 ] @
Ona nije zeljela starateljstvo zbog malog stana koji ima i zbog njihove škole za koju god su to punoletni ljudi tako da ti nisi dobro informisan sad jos bolujem od sizofrenije,pa hvala prijatelju.

Poruka za sve vas,sto me vise vredjate i omalazavate to ce vam se vratiti kad tad.

Nikoga ja necu da tuzim,nema razloga da se sa takvim ljudima blamiram.

Ja sam danas saznao i moja zenica da ce na ovaj svet doci dve zdrave devojcice,i to mi je sada najbitnije.


Lep Pozdrav.

[ qqll @ 30.06.2016. 14:55 ] @
Citat:
nele1:
Ahahahaha hahahhaha
Odavno se nisam lepše nasmejao...

Citat:
IgorCH:
Da zaboravio sam da naglasim da imam Hravtski Pasos Evropske Unije. I tako svi koji misle da nesto mozete zelim vam ugodan i prijatan dan!


A mene bi bilo sramota da kažem da imam rvacki pasoš...



da daleko je bolje biti ponosan sa onim gvnetom od srbskog pasosa !
[ IgorCH @ 01.07.2016. 13:18 ] @
Javno bi volio da mi svi vi sto tako fino ovdje pricate izadjete na mejdan pa da vidimo ko je psihicki nestabilna licnost. Ja sam pokrenuo ovu temu da bi na zadana pitanja dobio neki odgovor,a vidim da sam naisao samo na ljubomorno bezobrazne ljude koji pokusavaju niskim udarcima da me obeshrabre i bace u cosak. E sad vam javno pozivam ko hoce sa mnom da se vidi i poprica o ovom problemu rado cu vam dati adresu. Da vec jednom resimo ovaj problem,ja jesam autor teme ali ne neko ko je psihicki bolestan i slicno.
Do sada ste rekli: 1.Da mi je supruga narkomanka
2. Da sam poremecen
3.Psihicki nestabilan
4.Ludak
5.Konj
6.Da zivim od Socijale
7.I da sam se ozenio zbog papira.
A sad ja vas da pitam sta sam ja vama rekao,da me na ovaj nacin vredjate,ja sam ovu temu stvorio a da znam kako odmah bi je i ugasio. Zaista mi je zao sto 99% vas nema svoj zivot i sto gleda tudja posla,a ne gleda svoja. I sta ako sam rekao da imam "HR "
Pasos,sta se vise kacite za to.? A sad cu vam i reci to je namerno receno ima veze sa ovom temom iz samo jednog ragloga koji vam necu otkriti. Nesto sto sam pogresio u samom startu otvaranju ove teme. SRECA PA SAM NA VREME ISPRAVIO STVARI. Zao mi je zbog svih vas koji pokusavate da narusite moj integritet i moju licnost.Samo sto mene ne dotice ni jedan deo svega sto kazete: " pas laje vjetar nosi " Moglo je ovo sve drugacije i dosta vas bi od mene moglo da dobije korisne informacije uopsteno o samom zivotu i radu u Švajcarskoj,ali zao mi je sa vama na zalost ne postoji mogucnost bilo kakvog razgovora,jer se to zavrsava ISKLJUČIVO na osnovu vredjanja mene i moje supruge.Pitam se samo kakvi ste onda za sebe kad ste ovakvi za druge. No dobro oduzi se ovo moje izlaganje zelim vam lijep dan i lijep ostatak veceri. Ja i moja draga uskoro krecemo na more i malo odmora od svih obaveza koje ovde imamo.


Dovidjenja Gospodo...



[ elmagico @ 04.07.2016. 08:30 ] @
Ovaj igor je smehoteka.

Da li ti sebe cujes sta pricas (pises), odrekla se dece zbog malog stana, da li si ti normalan, u CH majci bi nasli stan u roku od pola sata, da bih ostala sa decom, koliko god godina da imaju. Da je sa njom sve uredu.
[ qqll @ 04.07.2016. 10:18 ] @
ko zna sta moze biti. Znas ionako da svaki kanton tera svoju politiku. Mada ovaj igor jest malo cudan.
[ član @ 04.07.2016. 10:56 ] @
Citat:
branko tod:Da umeš nešto da popraviš popravljao bi i ti. Ovako mogao bi malo da gledaš svoja posla,
člane čega li? Jesi li se zakleo na vernost ambasadoru H i popio šampanjac sa njim?
Ne "srbujem" ja već poštujem ovu zemlju. Kakva takva, jedina je koju imam. I ostaće tako.
Neću je prodati za tuđi pasoš kao gomila vas.

crkvena zvona da popravljam ne umem, ali to sto umem da radim, radim dobro i za to budi bez brige!

a naravno da postujes zemlju kad je tebi i tvojoj generacija sve dala na tacni! ceo radni vek ste u komunizmu ladili jja i bezbrizno ziveli! ajde reci da nisi dobio stan koji si posle otkupio za kutiju sibica? posto nema teme na kojoj nisi napisao da si radio u JATu, tipujem na NBG i da nema manje od 90m2! a jel znas koliko danas neko treba da radi da bi kupio jedan takav stan!? i lako je tebi onda da kazes da ti je Srbija kakva takva, jedina je koju imam. sjbali ste zemlju zato je cela drzava zivela od tudjih kredita i pomoci i danasnja situacija u svim ex-YU drzavama je direktna posledica tog vaseg blagostanja u kom ste ziveli, igranja bratsva i jedinstva i ostalih sr*nja za kojim sad ceznete! i nije vam dosta to nego jos kenjate kako je u vase vreme bilo, a sad se mladi prodaju za tudje pasose!

mislim da se velikoj vecini na ovom podforumu ze emigraciju cisto *ebe i za Srbiju i za Madjarsku i Nemacku i Svajcarsku i bilo koju drugu zemlju... ljudi hoce samo isto ono sto ste ti i tvoja usr*na generacija imali a da *urcom niste mrdnuli! eto to je poenta cele price... ako mozes da razumes!
[ SlobaBgd @ 04.07.2016. 12:35 ] @
Evo daću mu i ja jedan prst. Nije palac, ali poslužiće.
Nego:
Citat:
ceo radni vek ste u komunizmu ladili jja i bezbrizno ziveli!

Da, i? Je l' to nešto loše, a ovo robovlasništvo je nešto čemu treba da težimo? Mi takvi koji smo ladili jja smo izgradili to na čemu novi robovlasnici (i njihovi obožavaoci) grade svoje carstvo.
[ qqll @ 04.07.2016. 13:09 ] @
ja bih pre rekao da ste vi bezbrizno sisali titu svi pa kad je otputovao marshal setili ste se da ste Srbi, ali kasno....

zato i kazem. Sah i na kalis i uzivajte...
[ član @ 04.07.2016. 17:12 ] @
Citat:
SlobaBgd:Da, i? Je l' to nešto loše, a ovo robovlasništvo je nešto čemu treba da težimo? Mi takvi koji smo ladili jja smo izgradili to na čemu novi robovlasnici (i njihovi obožavaoci) grade svoje carstvo.

evo ga i drugi pacijant! jos vam pisac fali pa da svi budete na gomili!
VI STE IZGRADILI!? da, da...
Recim mi, da li smatras nekim uspehom to sto je Djilas sagradio Most na Adi (i pritom zaduzio BG za 2 milijarde €) ili ista prica za ove retardirane sa Kineskim mostom i novim zaduzenjima?! ne verujem da smatras uspehom, a sve sto je u komunizmu izgradjeno, izgradjeno je bas tako isto - tako sto se Copavi zaduzivao i onda od tih para gradio, a ljudi radili, bili srecni i veseli... da li firma pravi profit il gubite, nema veze pokrice od onih koji nesto zarade (citaj: seljaka u Vojvodini) i tako sve u krug iz godine u godinu!standard koji ste bili zasluzili za onoliko koliko ste doprinosili je standard ravan albanskom, bugarskom, rumunskom... a ovako radili ste kao oni (ili manje) a ziveli kao Nemci! taj sistem je bio svakako ne odrziv i pukao je cim je slavina zavrnuta!

evo ti malo za zanimaciju... i tako nemas druga posla:

http://poskok.info/wp/ekonomij...je-odlaganje-neminovnog-kraha/
[ qqll @ 04.07.2016. 18:59 ] @
gle, stvarno nisam mislio da bacim srpski pasos ali sada cu ga iscepati izguzvati i obrisati dupe sa njim i okaciti ovde ili negde !
[ SlobaBgd @ 04.07.2016. 20:10 ] @
@član
Jbt, tebi je stvarno potreban razgovor sa stručnom osobom. Toliko frustriranosti i gneva odavno nisam video. Nisam ti ja, prijatelju, kriv što ne možeš da se opasuljiš u kakvom vremenu živiš, i koliki deo tvoje odgovornosti leži u tome. To su trebali da ti objasne roditelji (verujem - časni i vredni ljudi koji su razmazili svoje dete), a ne da besniš na nas nešto starije od tebe. Ako ne umeš da se uklopiš, traži starateljstvo, zahtevaj da se država pobrine za tebe.
[ član @ 04.07.2016. 22:22 ] @
sam si se ukljucio u ovu diskusiju, niko te nije zvao i onda kad ti napisem nesto sto ti se ne svidja (a pritom cista istina) onda drzis neke moralne pridike umesto da odgovoris na to sa cim se ne slazes!

vrlo ja dobro znam u kakvom vremenu zivim i vrlo se dobro u njemu snalazim, samo se ti nista za mene ne brini!