[ nkrgovic @ 12.07.2016. 11:46 ] @
Treba mi pomoc kako da nadjem rack mount kit, tj. "usi" za Cisco 1921. Uzeo sam polovan sa Kupinda, ali covek koji mi ga je prodao nije imao one usi, a glupo mi je da idem kod Cisco partnera da trazim da mi naruci kit... Em cu da ga cekam, sto godina, em ce da kosta malo vise.... :/ Pricamo o ona dva plehcica sto idu sa strane... :D

Planiram da uzmem drugi internet, treba mi ruter, pa sam uzeo polovan 1921/Sec, jos da nadjem HWIC i imam super resenje za relativno normalan novac, plus imam labic za testiranje kad treba nesto da radim.... ma sve je super ali mi je prilicno pun kucni rek, zbog kablova - pa bi da ga zasrafim a ne da idem na policu. Ideje za 1U policu isto nisu lose, ali nesto ih nema za ovo moje plitko cudo od reka.
[ zoranix @ 12.07.2016. 11:55 ] @
Napraviš ga od lima (bilo kakvog), saviješ uši izbušiš i ofarbaš autolakom.

Ja tako, kad ne mogu drugačije...
[ nkrgovic @ 12.07.2016. 13:42 ] @
U stanu sam i nemam bas ni uslova ni vremena/zivaca da se time bavim..... Zato mi i treba predlog za komercijalno resenje. Moze i na PP.
[ zeenmc @ 18.07.2016. 21:30 ] @
Probacu ja da nadjem usi za to, ali ne obecavam... :)
Bice kul, ako mogu usi od 28xx serije
[ niceness @ 20.07.2016. 00:41 ] @
Imaš toga na ebay, aliexpress i ostalima i nije nešto skupo, oko 10-20e, pa ako ti nije problem čekati da stigne eto rešenja.
[ nkrgovic @ 20.07.2016. 09:09 ] @
Ma problem je sto je sprava malo uza, tj. nije full sirine - pa taj rack mount kit ima malo mesta sa strane.... I onda je malo specifican.