[ BlaBla2 @ 09.09.2016. 18:19 ] @
Pozdrav,

Koje slušalice sa mikrofonom predlažete za držanje časova engleskog preko Skype-a?
Da su oko 20e i da imaju pristojan mikrofon (jasnoća i jačina zvuka).
[ Miroslav Cvejić @ 09.09.2016. 19:30 ] @
Jel besplatno držiš te časove?
[ BlaBla2 @ 09.09.2016. 19:57 ] @
Ne, ali tek počinjem pa ne bih na početku ulagao mnogo novca, dok ne vidim kako će ići.
[ Zlatni_bg @ 10.09.2016. 05:08 ] @
Za te pare mislim da ti je svejedno koji ces uzeti, ja bih probao na neki logitech mikrofon ili tako nesto da idem, slusalice odvojeno od mica :)

http://store.broadcastradio.com/product-p/p3612.htm ovo je perverzno :)
[ tahuti @ 10.09.2016. 06:16 ] @
Za te pare gledas jeftine "gaming headset" ili bolje 'customer service headset', ovi bas i nisu tako jeftini.

Bolja opcija je odvojeno, mic ti je vaznije, mozes da koristis jeftine earbuds za slusanje, jer ti nije cilj uzivanje u muzici.

USB condenser microphone kategorija - dosta ih youtubera koristi, ali kostaju 5x vise, Zlatni je naveo jedan, Blue Yeti je takodje popularna firma.





[ dusans @ 10.09.2016. 10:31 ] @
Za početak, ako ćeš jeftin a solidan mikrofon (a i preporuka je da bude poseban a ne u headset-u)
uzmi SPEED LINK Pure SL-8702-BK, izgleda kao običan kineski ali je za razliku od njih zvuk odličan.
[ Miroslav Cvejić @ 10.09.2016. 10:46 ] @
Za nekog ko skoro 3 godine visi na telefonu i priča s strancima, moguda ti kažem da ne uzimaš odvojen mikrofon.

Plantronics C325 sluške koristim poslednjih godinu dana i udobne su, mikrofon je odličan.

Ideja je da mikrofon prati pokrete glave pa možeš da je pomeraš dok pričaš a ne da se naginješ u mikrofon.

Sedi udobno i uživaj i ne štedi na sluškama, otplatiće se za par časova :)
[ BlaBla2 @ 10.09.2016. 14:59 ] @
Hvala na odgovorima. Ipak sam više za headset, nego za odvojeni mikrofon. Da li imate predlog za neke do 40e?
[ Zlatni_bg @ 10.09.2016. 16:37 ] @
Pogledaj ove gejming hedsetove koje imas u domacim prodavnicama ako ne zelis da se cimas sa madjarima, nadji par u tom cenovnom rangu, pa opici "%!@%$ review" na google i pogledaj sta kazu. Ovde jedino moze neko da ti preporuci ko vec koristi nesto, ili da ti kaze da se sklonis od toga :) Ja iskreno imam geniusov mikrofon star 15 godina i zavrsava mi posao pri igranju igrica, u sred pucnjave i haosa se i dalje cujem a da mi je pritom izlaz za zvuk na 5.1 sistemu :) Ja sam jednostavno takva osoba da ne volim da mi je ista na glavi, pogotovu ne slusalice i koje god (a imam od Geniusa do Kossa, probao i beats i mnoge druge) da su, smetaju mi. Jednostavno volim slobodnu glavu i nista da mi ne pokriva usi.
[ Binary Mind @ 10.09.2016. 21:38 ] @
Plantronics headset kao sto kaže kolega Miroslav...
[ BlaBla2 @ 11.09.2016. 20:39 ] @
hm, šta mislite za ove http://www.itsvet.com/proizvod...5/comp_comp_headphones/247/826