[ 1boki1 @ 20.09.2016. 23:01 ] @
Pokupio sam sa neta je...ni virus,nalver ili sta ti ja znam. Avast i EsetSmart security 9 ne mogu da ga prepoznaju kao ni Avg Anti-Spyware. Imam jos da probam sa Avirom ali se u to ne nadam mnogo. Sa esetom sam taj exe fajl od 11.9mb koji je maliciozan poslao u karantin ali me nervira jer znam da nije izbrisan.
Kako znam da je fajl maliciozan? Pa ne moze da se izbrise niti da se premesti(cut-paste) na eksterni HDD ili usb memoriju kako bih ga se otarosio bar da mi ne bude na racunaru.

Maliciozan fajl mi je na D particiji koja je prazna(zauzeto je 2gb pod 495gb). Nije mi problem da tih dva 2gb prebacim na fles. Da li je najbolje resenje formatiranje particije D i koji mi program predlazete za njeno formatiranje. Nikada nisam radio formatiranje sa programom vec samo pri instalaciji OS-a. Ako formatiram particiju sa programom sta se desava hocu li izbubiti tih 500gb dok ponovo ne istaliram Os. Os mi je Windows 10Pro ako je to uopste bitno.

Hvala unapred.
[ batalale @ 20.09.2016. 23:19 ] @
Ajde ti okači da vidimo šta piše na tom fajlu?
Inače, particiju D možeš slobodno formatirati.
[ 1boki1 @ 20.09.2016. 23:45 ] @
Hvala na odgovoru.Reseno je. Probao sam i sa CCleanerom da izbrisem i nece.Ma exe fajl od neke igrice.. Format gotov za 15 sekundi.... Prijavio sam fajl Eset laboratoriji