[ R A V E N @ 11.10.2016. 03:08 ] @
Još jedna tema ovog tipa...

Bilo bi dobro da se regrutuje neko pa da doda koju novu mogućnost i ispravi greške. Barem Google oglasi toliko generiraju profita da se prvo finansira nešto, pa onda još nešto itd. Mogla bi se pokrenuti i neka kampanja za donacije.

Npr. kod XenForo-a ima ovaj "fol" sa tag-ovima u naslovu tema



pa se može napraviti u forumima Browseri kad je pitanje oko Chrome-a da korisnik stavi plavu oznaku "Chrome", za Firefox narandžastu oznaku. Isto i na Office forumu da se može staviti zeleni tag za Writer i slično. Ili da se postave ikonice, još bolje. Izbaciti sadašnje ikone za poruke, to slabo ko koristi.

Onda korisnička info-stranica ne podržava Unicode, pa prikaže "�" umjesto "ć". Onda na temi http://www.elitemadzone.org/t97936 neće sliku iz prve poruke prikazati u pregledniku, nego je servira kao download.

Tu je i problem sa istjecanjem validnosti sesije. Ako se otvori postojeća tema pa tako stoji neko vrijeme, te se onda napiše i pokuša poslati poruka, prijavi se Error. Isto se mislim javlja i kad se radi puno uređivanje poruke. Trebalo bi da se mogu unijeti i neki HTML elementi, npr. <abbr> bi odlično došao.

Trebalo bi da korisnici mogu saznati puni broj poruka.

[Ovu poruku je menjao R A V E N dana 11.10.2016. u 04:32 GMT+1]
[ Living Light @ 12.10.2016. 01:29 ] @
Citat:
R A V E N:  Isto se mislim javlja i kad se radi puno uređivanje poruke.


Ne javlja se "Error" prilikom previse editovanja poslatog posta.

Ja sam ti pravi primer "maltretiranja" ES-a (na forumu Elektronike)
u smislu izmena, editovanja, dodavanja šema, dodavanje slika elektronskih komponenti, itd.

moj inbox je prepun poslatih poruka od ES
da sam menjao porulu.

U tom "ludilu editovanja" sistem nikad nije pukao niti javio Error.

pOz