[ vlastislav @ 10.11.2016. 09:48 ] @
Postovani forumasi, do nedavno sam imao program koji je bio instaliran na dva PC-a naravno umrezeni i sa tim programom mogao sam da sa prvog PC-a da upravljam sa svim fajlovima, kopiranje, brisane, sherovanje itd... drugog PC-a jedini problem sto sam ga izgubio i ne znam kako se zove... Kada se program ukljuci jednik klikom na ikonicu drugog PC-a i odmah mi izbaci desktop drugog PC-a na prvom PC-u i tako upravljam drugim PC-em.. Vec nekoliko nedelja trazim za tim programom al bez uspeha... :/ Hvala
[ perkom @ 10.11.2016. 09:53 ] @
https://www.teamviewer.com/sr/...sjIMw98tmuBAazci8ckRoCw6Lw_wcB
[ vlastislav @ 11.11.2016. 15:52 ] @
Hvala na odgovoru program je jednostavan i lak. Video sam ja ovaj program u pretrazi ali nisam bio siguran u njega... ja sam koristio neki drugi program slican ovome mada nije to toliko bitno vazno je da ovaj radi, i nadam se da nije neka demo verzija jer me ne bi cudilo... hvala jos jednom pozdrav
[ anon142305 @ 11.11.2016. 17:24 ] @
Meni se sa TV par puta desilo da pristupam jednom istom racunaru, ali iz vise navrata (morao sam nekoliko puta da resetujem udaljeni racunar i da se ponovo logujem), pa mi je TV javio da vise ne smem to da radim, vec da malo odmorim od pristupanja. Ocigledno neka vrste zastite. Odmah sam krenuo da trazim alternativni program, ali svi preporucuju bas ovaj.
[ drvlada75 @ 11.11.2016. 19:22 ] @
Mozda je u pitanju bila neka varijanta VNC programa?
[ flighter_022 @ 12.11.2016. 09:47 ] @
Ako se na udaljenom računaru desi da mu jedan ili više korisnika istovremeno pristupaju, i ukupan broj otvaranja ALI I zatvaranja sesija pređe neki broj u određenom vremenu, desi se pomenuti problem. Isto se desi i ako je ja istom računaru otvorena RDP veza, ne vezano za broj TV veza.