[ pers23 @ 24.11.2016. 09:49 ] @
Pozdrav,

dakle problem je pomalo glup ali je ipak problem barem meni pa ukoliko neko do pristutnih forumasa ima iskustava sa ovakvim belajima, da mi malo
razjasni stvari.

dakle mobitel lg h420 spirit 3g verzija ima napuknut displej displej funkcionira samo je ono staklo bas fino prsnulo, pošto se kupovina originalnog dijela ne isplati našao sam isti mobitel samo tip lg h440n 4g verzija kojem je otišla matična ploča displej je u ispravnom stanju ( prilicno jeftino ).

oba mobitela imaju istu velicinu displeja, oba mobitela su iste velicine 4,7 inca ja bih u osnovi samo skinuo displej sa platicnim okvirom pa ga prebacio na ovaj koje je displej oštećen.

oba modela su proizvedena u istom vremenskom rasponu samos to je jedan slabija varijanta a drugi jaca varijanta ( razlika u internoj memoriji, bolji procesor i jaca zadnja kamra )

Zanima me dal je ovo ikako moguće, pošto ove moje lokalne servisere koji se bave mobitelima i opravkama kada sam pitao sve nesto kao nije moguće, pa sada dal iko od forumasa mozda ima iskustva?

unaprijed hvala
[ gilopile @ 24.11.2016. 15:45 ] @
Moze, naravno. Identicna je u oba modela komplet prednja maska sa touch-om i display-om.
[ pers23 @ 25.11.2016. 06:53 ] @
Veliko hvala :) Lijep pozdrav
[ bakara @ 25.11.2016. 11:11 ] @
To dok ne otvoris ne mozes 100% da znas, cak i kad je isti model u pitanju moze da bude druga revizija ploca i drugi displej.
[ pers23 @ 25.11.2016. 14:51 ] @
znaci bice malo rizikovati mi, al mislim da ce biti ok...