[ dr. Christian Troy @ 04.12.2016. 09:00 ] @
Ćao svima.
Moj drug je napravio Facebook stranicu.
Kako bih omogućio drugu da što veći broj ljudi lajkuje njegovu stranicu, molim Vas da dobro razmislite, iskoristite sva vaša znanja sa

Facebook-a i Interneta te da mi napišete šta je potrebno da moj drug uradi kako bi dobio što veći broj lajkova.
Ako znate za neke savete i trikove u vezi postavljenog pitanja molim vas da ih podelite sa mnom.
[ deki77 @ 04.12.2016. 09:43 ] @
Citat:
dr. Christian Troy: Ćao svima.
Moj drug je napravio Facebook stranicu.
Kako bih omogućio drugu da što veći broj ljudi lajkuje njegovu stranicu, molim Vas da dobro razmislite, iskoristite sva vaša znanja sa

Facebook-a i Interneta te da mi napišete šta je potrebno da moj drug uradi kako bi dobio što veći broj lajkova.
Ako znate za neke savete i trikove u vezi postavljenog pitanja molim vas da ih podelite sa mnom.


Lajkovi nisu ništa značajno za FP.
Content je bitan..pogotovo neki viralan.(ako se bavite prodajom)
lajkovi ne prodaju.Lajkovi mogu biti odraz posećenosti,zastupljenosti jedne zanimljive stranice,domena,javne ličnosti.
Ali opet ti lajkovi mogu da se kupe pa ni to nije bitno.(kao što to rade neki naši pevači na FB,youtube,twitter-u)

btw lajk je nebitna stvar..
[ Glogovacki @ 04.12.2016. 11:34 ] @
Ovo što ti je rekao shvati kao da na fejsu imaš 5000 prijatelja a kada izbaciš sliku lajkuje ti 50

Dobre su fore slike gde treba nešto da se lajkuje, sherabilan sadrzaj, zanimljivi klipovi itd
[ dr. Christian Troy @ 11.12.2016. 21:36 ] @
Dragi moji forumaši, svima Vam mnogo hvala na izdvojenom vremenu za pisanje odgovora i što niste tajili vaše znanje.
Mom drugu koji je vlasnik Facebook stranice za koju hoće da bude lajkovana, proslediću tekst odgovora koje ste posotvali.

Za forumaše koji budu hteli da dođu do odgovora na pitanje za koje je moj drug želeo da sazna moguće načine rešavanja problema, prilažem pdf fajl čiji sadržaj obuhvata odgovore sa svih foruma gde sam postovao pitanje u vezi lajkovanja na Facebook-u.

Svako dobro.
Code:
https://mega.nz/#!J4Rg3TBT!fGgLYj6fXdtkhotODJ_Xsf_U4BXk5ZWiWpgR3OUzevc