[ madamov @ 07.04.2004. 10:53 ] @
Ima li ko iskustva kako radi ovaj wireless ruter sa Macovima? Na D-Linkovom sajtu ga dobijate u listi Mac Compatible proizvoda, ali me interesuje kako to izgleda u praksi? Prilično je jeftiniji od Airport Base Stationa, a ima ugradjen 4-portni switch (hoću da ubijem dve muve jednim uredjajem B)), dok ABS ima samo jedan LAN i jedan WAN.
[ MrNo @ 07.04.2004. 13:15 ] @
U sustini svaki wireless router bi trebao da radi.
Ja koristim NetGear wgt624 108Mbps, a pre toga sam imao neki linksys koji je isto vrsio posao samo sto je bio 802.11b dok je ovaj 802.11g.
ABS je preskup, nikad nisam video razlog zasto da platim 200$ za wireless router.
[ DeLacy @ 07.04.2004. 14:03 ] @
Citat:
madamov:
Ima li ko iskustva kako radi ovaj wireless ruter sa Macovima? Na D-Linkovom sajtu ga dobijate u listi Mac Compatible proizvoda, ali me interesuje kako to izgleda u praksi? Prilično je jeftiniji od Airport Base Stationa, a ima ugradjen 4-portni switch (hoću da ubijem dve muve jednim uredjajem B)), dok ABS ima samo jedan LAN i jedan WAN.


Imam taj ruter, doduše sa oznakom + (DI-624+). Sa PC-jem mi odlično radi, ali nemam u firmi ni jedan Mek sa Airportom. Ako budeš prolazio kroz NS, ponesi Meka, možemo probati kod mene kako radi.

[ madamov @ 07.04.2004. 14:23 ] @
Citat:
DeLacy:
Imam taj ruter, doduše sa oznakom + (DI-624+). Sa PC-jem mi odlično radi, ali nemam u firmi ni jedan Mek sa Airportom. Ako budeš prolazio kroz NS, ponesi Meka, možemo probati kod mene kako radi.


Super, hvala. Maca inače nosim uvek sa sobom (Titanium laptop) tako da je poseta mogla da se desi još početkom sledeće nedelje, ali mi je otkazan put u Sentu. B)