[ Screaming Eagle @ 22.12.2016. 02:05 ] @
Zeleo bih da vas naj lepse pitam da me , lepo i drugraski posavetujete.
Radio se o tome, da ne znam koja je najbolja imejl adresa tojest ( za koju je naj , naj, naj manja shansa da moze da se hackuje) da li je to : hotmail, live-mail, google mail ili yahoo imejl ?

Molim vas zaista naj lepse da mi odgvorite i da me lepo i drugraski posavetujete , ako je ikako moguce
jer hocu da pravim novu imejl adresu zbog novog akaunta na steam, pa me veoma zanima i to koja je naj bolja moguca imejl adresa tojest nakojoj je najbolje napaviti sobstveni imejl a da ne strepis dali ce neko da ti je hackuje ili nesto slicno...

I takodje bih zeleo da mi kazte kao drugarovi- drugari , to bih vas lepo zamolio , kako se vec to kaze koji je naj zastupljeniji imejl tojest , koje je po vama bas naj sigurniji za koriscenje?

Lepo vas molim za savet , vas Screaming Eagle

Puno pozdava svima vama i lepo vam hvala unapred :)
[ Living Light @ 22.12.2016. 04:24 ] @
Ta, mail adresa, koju trazis,

-Na koliko sekundi treba da menja svoju IP adresu?

I, samo reci, da li treba da ima i skriptu ?
[ X Files @ 22.12.2016. 07:22 ] @
Drugarski... Hakovanje tvog (budućeg) emaila uglavnom ne zavisi od kvaliteta i zastupljenosti navedenih email servisa (uzgred, svi su dovoljno bezbedni i pouzdani), nego većim delom zavisi od tvog predznanja o načinima kako neko može doći do tvojih kredencijala (korisničkog imena i lozinke).

Rizici:
(1) Ako prijatelju ili neprijatelju kažeš korisničko ime i lozinku
(2) Ako je kucaš tako da se vidi šta kucaš
(3) Ako email proveravaš na nekom tuđem računaru
(4) Ako tvom računaru imaju i drugi pristup
(5) Ako koristiš isto korisničko ime i lozinku, i za email naloge i za razne druge servise (prodavnice, forumi, ...)
... itd.




[ bachi @ 22.12.2016. 08:47 ] @
Gmail sa kobaja lozinkom tipa !453!bleh@4345lKK i uključenim 2 factor autorizacijom gde na mob stiže sms sa dodatnim kodom koji se ukucava.
[ anon115774 @ 22.12.2016. 18:34 ] @
I ono sto je po meni najvaznije...

Svi su nauceni da lozinka mora da ima neko znacenje kako bi se lakse pamtila. To je nesto sto je stravican problem. Lozinka ne sme nista da znaci!
[ Screaming Eagle @ 22.12.2016. 23:04 ] @
Citat:
Gmail sa kobaja lozinkom tipa !453!bleh@4345lKK i uključenim 2 factor autorizacijom gde na mob stiže sms sa dodatnim kodom koji se ukucava.

Pojasni sta si hteo tacno da kazes sa time molimte mi malo boljji priblizi to znanje? tojest pojasni i objasni lepo te molim. Hvala unapred
bachi
[ muld @ 23.12.2016. 00:19 ] @
Sve ti ovde pise https://www.google.rs/landing/2step/#tab=why-you-need-it
[ VoltAmper..W @ 23.12.2016. 19:27 ] @
A da uzmes neku knjigu da procitas ??
Izvinjavam se za off ali ovo je stvarno strasno !!