[ spavach @ 15.01.2017. 13:11 ] @
Pozdrav!Ako neko zna kako da izbacim nepoželjnu sliku koja mi se pojavi pri reprodukciji bilo koje pesme iz moje muzičke biblioteke.Android 6.0 je u pitanju.
I,da,koristim ovu priliku da odam počast Voyageru jer dečko zna o svemu puno više od mene.pametan je i tačno zna koji post da objavi a koji da ne objavi.I baš dobro ume da spusti nama neobrazovanim i tehnološko nenaprednim jedinkama.I ako je ko ikada mislio da se radi o isfrustriranoj osobi punoj kompleksa,takvog stvora bi trebalo poslati u najmanju ruku na robiju.Voyagera za predsednika!
Samo tako dečko,radiš za medalju!
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 15.01.2017. 14:58 ] @
Koristi neki od programa za editovanje ID3 taga. I iTunes ti može to odraditi.
[ spavach @ 16.01.2017. 10:46 ] @
Hvala putniče,sad ću probati
[ R A V E N @ 19.01.2017. 13:04 ] @
Rijetko sam vidio da .MP3-ovi dolaze sa ugrađenom slikom u datoteku. Probaj MP3Tag. Moguće je i da je u direktoriju sa .MP3-ovima slika, pa je program automatski prikaže. Na Windows-ima je to često folder.jpg, ali ne znam je to stadardno tako. Ili tvoj program automatski skida sliku sa Interneta kad otvoriš .MP3.
[ spavach @ 20.01.2017. 15:38 ] @
Ma ne,slika je moja,čak sam je i obrisao i u folder;music"stavio drugu ali ne vredi.Razmišljam da formatiram sd karticu,pa da skinem opet folder music sa kompa i fotografije ali me je strah da ne zakačim neki sistemski fajl jer nisam baš nešto tehnološki potkovan.U svakom slučaju,hvala ti