[ dados.p @ 14.03.2017. 18:49 ] @
Da li ima neki nacin da se pojaca radio signal u autu.. navodno pozicija radio antene koja se nalazi na prednjem delu auta je losa.. i trebalo bi da je premestim nazad.. ali jel ima mozda neki laksi i bezbolniji nacin :)
[ starkg @ 16.03.2017. 20:46 ] @
Ko ti je rekao da je pozicija losa? Jel ona napolju? Ponekada pojacavaci pomognu to je poznato kao elektronska antena, koji radio imas?
[ dados.p @ 17.03.2017. 12:34 ] @
citao sam da je inace pozicija spoljne radio antene koje se nalaze napred losija nego nazad... a narucio sam vec pojacalo signala pa cemo videti... radio je aftermarket Audiosources naravno kinez za ford focusa :)
[ Predrag Supurovic @ 17.03.2017. 12:51 ] @
Pozicija anne na autu utiče utoliko što jeusmerenija na onu stranu gde je već amasa. Ako staviš antenunazad onda j eusmerenija ka napred, ak je staviš napred, usmerenija j eka nazad. Inače, kada si u uatu kojise stalno kreće i okreće, manje-više je nebitno da li je napred ili nazad.

Najbolje je da antenu staviš na sred krova.

A ako taj radio loše prima sa tom antenom, proveri da to nije do radija - prikači ga na neku drugu antenu.

A pre svega proveri kablove i konektore. Oni najpre budu problem.
[ dados.p @ 17.03.2017. 17:50 ] @
e druze... problem je u konektoru.. malo se otkacio.. sad malo bolje hvata ali i multimedija nije bas najbolja sto se tice signala.. tako da sam narucio pojacivac pa cemo videti :)