[ Najgori- @ 14.03.2017. 21:31 ] @
Pozdrav.
Na koji nacin se nadogradjuje win 10 sa preporucenim zakrpama s obzirom da se automatski nadogradjuju samo "critical" i "important"?
U pitanju je win 10 Pro x64. Nigde nisam uspeo da pronadjem tu opciju tako da mi se preporucene zakrpe nikad ni ne instaliraju.

[ kobac963 @ 12.04.2017. 16:33 ] @
Ne znam što da ti kažem po tom pitanju jer kao i sve drugo kod windwsa taj rekomandet update vozanje u krug sa izbacivanjem korisnih stvari a ubacivanjem gluposti.Ja sam prije par dana to napravio i sad nemam mogučnost povećana i smamjenja fonda dakle ljudi koji slabije vide su uz nove gluposti u hendikepu.da mi nije original već odavno bi se vratio na 8.1 jedino savršenstvo windowsa ako ga ima. a ako baš želiš skini pomočnika za upgrade i pusti da on odradi sam a ti samo next,next i imaš novi još gluplji windows.
[ Mord @ 14.04.2017. 13:16 ] @
Meni se svidela funkcija menjanja fontova ali ovaj nov kreator crap je potpuno izbacio tu mogućnost ima samo ono na 125% što meni ne odgovara ali sam našao reg fajlove koji ubacuju veće fontove pa tako rešio bitan problem. Inače ovako sve ti updejti ništa bitno za običnog korisnika.