[ igormil @ 29.04.2017. 22:39 ] @
Pitala me je jedna starija gospođa da joj instaliram viber na laptopu(WIn10) a ima ga već na iphonu.
Skinuo sam viber aplikaciju sa interneta,pokrenuo je i procedura instalacije me je odvela na neki sajt da preuzmem aplikaciju sa APPstore-a Itune.Preuzeo sam itune,pokrenuo i traži mi neki id broj telefona i neku lozinku.Da li je zaista toliko komplikovana instalacija vibera na računaru?
Da li može neko da mi pomogne kako da završim ovaj posao?
Igor
[ glackop @ 29.04.2017. 23:54 ] @
Ja sam se isto tako danima mucio i zavrsi mi drugar tako sto je trebalo samo da se uperi kamera tog telefona na kom vec ima viber ka tom kodu koji ti se prikaze na racunaru i cim ga kamera skenira automaski se instalacija zavrsava.Skoro da sam se krstio koliko je bilo prosto a ja se tri dana mucio,nadam se da ce neko jasnije da ti objasni ako se iz ovoga ne snadjes.
[ jolemisa @ 30.04.2017. 00:26 ] @
Upisi broj telefona i sacekaj malo izacice ti cetvrtasti kod na monitoru,gde treba da naneses blizu terlefon,da bi ucitao taj kod i onda ce ti Viber biti aktivan i na lap topu.to je zato stoje Viber iz pocetka bio samo telefonska aplikacija,pa je kasnije izasla i verzija za desktop i laptop,a uslov je ostao da se upise broj telefona.Skaypr je bila aplikacija za kompove i lapove,a Viber za Android,smarti i ostale bolje telefone.Evo pogledaj tutorijal:https://www.youtube.com/watch?v=ZgTxZHJFgKY
[ Miroslav Cvejić @ 30.04.2017. 04:50 ] @
Samo joj skreni pažnju da ne briše viber sa telefona jer će prestati da radi na računaru.
[ Dušan90 @ 01.05.2017. 17:32 ] @
Glackop dobro kaže. Kada se upiše broj telefona na telefon stigne poruka gde piše da treba skenirati qr kod. Uperi kameru na monitor na kod i to je to