[ info_media @ 07.06.2017. 13:33 ] @
Infomedia d.o.o. Banja Luka je preduzeće za informacione tehnologije koja se bavi razvojem i implementacijom specifičnih IT rješenja. Karakteriše nas atraktivno okruženje idealno za izgradnju uspješne profesionalne karijere. Nudimo odlične uslove rada, zanimljive projekte, dobru zaradu i kontinuiranu edukaciju u IT tehnologijama.

Zbog povećanog obima posla potreban nam je:

Google Adwords manager

Opis posla:
• upravljanje AdWords kampanjama
• kontinuirano testiranje i analiza kampanja
• praćenje realizacije marketinških budžeta
• izvještavanje o rezultatima AdWords kampanja

Šta očekujemo od tebe?
• poznavanje rada u Google AdWords-u
• proaktivan rad na postojećim i novim rješenjima u okviru svog posla
• vladanje engleskim jezikom u komunikaciji
• elokventna si osoba koja ima dobre komunikacijske i prezentacijske vještine i znaš ih pokazati u praksi
• prilagodljiva si osoba i proaktivna u pristupu poslu i ostvarenju ciljeva
• i na kraju, pozitivnu energiju i timski duh

Plus je:

• ukoliko imaš položen bilo koji Google Adwords Exam (fundamentals, search itd.)

Ukoliko si se prepoznao/la u prethodno navedenom te želiš postati dio našeg uspješnog tima, preostaje ti još samo da se prijaviš na: [email protected]

Lokacija: Banja Luka
Trajanje oglasa: 30 dana od objave ovog posta