[ luaay @ 22.07.2017. 03:10 ] @
K200mt Xstyle je telefon LG.
ekran se razbio i zamenio sam ga za novi ,kompaktibilni ekran mada verovatno ne originalni.
Na primer na Whatsup crveno dugme da se prekine razgovor ne funkcionise koliko god ga pritiskao.iako radi na obicnom pozivu mada to dugme nije pozicionirano na istom mestu vec blizu.
takodje ekran postaje crn cim pozovem nekog i ne pojavi se svetlost itd.
[ kvaju @ 23.07.2017. 07:20 ] @
https://play.google.com/store/...bosdev.displaytester&hl=en

fino skini ovo i testiraj ekran.
najvjerovatnije ti je stavio defektan ekran, mjenjaj majstora onda, ili vrati mu da ti rješi ovo kako treba i vrati ti novac.
[ luaay @ 23.07.2017. 07:50 ] @
Ekran je bio nov.
Video sam da je izasao iz folije.
Mozda ga nije podesio.
[ peromalosutra @ 24.07.2017. 07:15 ] @
Ajd se dogovori sam sa sobom; jel ti pocrni, ili ne pocrni? A potpis te uopste ne odaje. :D

Za neupucene: https://www.elitesecurity.org/t496384
[ calexx @ 24.07.2017. 07:34 ] @
Meni nije baš najjasnije o čemu se radi, ko je menjao ekran i šta znači kompaKtibilni ali ne originalni? Da li je to uradio neki majstor/servis ili si kupio ekran i sam menjao? Sam ekran tj staklo ili šta je već je nebitno za funkcije dugmića nego nešto ispod njega.
A crn ekran je posebna priča. ;)
[ luaay @ 24.07.2017. 19:27 ] @
Menjao je ekran majstor u servisu.
[ calexx @ 24.07.2017. 19:34 ] @
Onda ga nosi u servis i kaži majstoru da nije dobro uradio posao.
[ gilopile @ 24.07.2017. 20:22 ] @
Ne mozes prekinuti vezu jer touch verovatno ne radi u tom delu. Skini sa playstore touch test i prodji prstom ceo ekran i videces koje su zone mrtve.

Sto sa zatamljenja ekrana tice, moze biti da je ostecen proximity senzor kada je menjao ekran, ili ga je iskrivio, ili delimicno odvalio ako je pre intervencije radio. Nosi nazad i objasni coveku sta je problem.

Jel menjao komplet display + touch?
[ luaay @ 25.07.2017. 02:49 ] @
Mislim da je menjao komplektno.
Ako mislis na Playstore ovo sto je Kvayu stavio,to sam skinuo i vukao sam preko ekrana,crveno na zeleno i pokazuje 100%