[ vrckovic @ 07.08.2017. 18:55 ] @
Imam problem, naime dva problema, prvi kada nesto snimim video sa njim nece da mi reprodukuje taj snimak, a drugi je jos veci, kada u google pretrazivac ukucam neki sajt da otvorim pojavi se jedan prozor u kome pise Stranica na message.mobile-alert3.com otkriveno 13 virusa i ako ne bude reseno za nekoliko minuta virus ce unistiti vasu bateriju , slike i trazi da pritisnem ok da bi instalirao neki antivirusu tri koraka, skenirao sam sa antivirus koji imam u telefonu i nijenista pronjadjeno a gore u pretrazivac stoji 0vaj naslov message.mobile-alert3.com to je neka njegova stranica sta da radim sa tim blokira mi dalji rad sta da radim s tim. Unapred hvala. Pozdrav
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 07.08.2017. 19:20 ] @
Idi u listu programa i deinstaliraj nešto što si instalirao ili što vidiš da ti se instaliralo, a što nisi ti instalirao.

Možeš i da na kompjuteru izgooglaš adresu tog websajta i vidiš da li se za tu adresu vezuje određeni program na telefonu (da se ona pojavljuje zbog nekog određenog programa).
[ vrckovic @ 07.08.2017. 19:57 ] @
V-O-Y-A-G-E-R-
Nisam ja nista instalirao a i ne znam gde da pronadjem to sto se samo instaliralo, na tom sajtu sajtu message.mobile-alert3.com nisam nista uspeo da otkrijem jer pise sve na engleskom a ja sam sa engleskim veoma oskudan, ako mozes nesto postupno da mi objasnis bio bih ti veoma zahvalan
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 07.08.2017. 20:54 ] @
Ali nisam rekao da odeš na taj sajt, već da u Googleu potražiš gde se ta adresa spominje. To sam ja malopre uradio i došao do ovog tutorijala

http://support.eset.com/kb3758/?locale=en_US

Obriši keš iz browsera koji koristiš, po tom gore uputstvu. Ne moraš onaj deo sa skeniranjem njihovim antivirusnim programom.
[ mjanjic @ 07.08.2017. 20:59 ] @
Očisti keš od Chrome-a (u podešavanjima) i eventualno u podešavanjima promeni Home stranu i dr.
Ili zamoli nekoga ko se malo bolje razume, jer ne možemo sve da ti nacrtamo, pošto izgleda niko nije imao takvu situaciju, a i na internetu se na upit o ovakvom problemu pojavljuje samo nekoliko stranica na poljskom, tako da može biti više faktora (početna strana, prečica, keš, imaš neki otvoren tab koji se ponovo otvara pri ponovnom otvaranju aplikacije...).
[ vrckovic @ 08.08.2017. 10:28 ] @
Resen problem
mjanjic hvala puno na odgovoru
a posebno se zahvaljujem V-O-Y-A-G-E-R-u ovaj tutorijal mi je pomogo da resim problem.
Pozdrav